Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
3
мая
2009
Луцк
клуб «Майдан» 
Время: 19:00.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию

Theogonia

Історія команди Theogonia розпочалась в 2002р. коли четверо давніх друзів вирішили зібратись та пограти багатьом улюблений death-doom та одночасно heavy metal. Місце вокаліста, виконуючий сопрано займав Роман. Але стильових обмежень для гурту не було команда зійшлась на тому, що - це буде суміш death metal з doom`ом. Через деякий час всі погодились, що вокалістом буде Артем. В такому складі гурт проіснував до 2008р.

В 2008р. з гурту пішов Панько Роман його місце зайняв Бабленюк Олександр. Спочатку гурт називався «The Shadow», але з часом ми вирішили змінити його на

«Тінь», яка проіснувала також до 2008р.

В 2008р. в зв`язку з змінами в складі гурту, та ще деякими факторами, гурт змінює назву на Theogonia, яку запропонував Віктор Greenxxx, з яким ми познайомились на виступі в Києві який допомагає гурту в розвитку, за що ми дуже вдячні . Літом 2003р.

підготувавши першопочатковий матеріал, команда готувалась до виступів. Перший концерт прогримів в рідному місті Сокиряни, після чого гурт залишив хороші враження слухачам. Пізніше в цьому ж місті , гурт приймав участь у ще одному заході . Слідуючий виступ, після значної перерви, був в 2005р. фестиваль «Відродження», який відбувався на Соборній площі в центрі міста Чернівці. Гурт зайняв 3 місце.

В 2009р. група видає дебютний альбом «Самотність».

* Страница на MySpace: /www.myspace.com/theogoniaband


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua