Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
5
ноября
2010
Киев
клуб «Прайм» 
Время: 19:00. Вход - 35 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Абздольц

Абздольц

«Абздольц - це справді унікальний колектив на київській, та й власне українській, сцені. Хлопцям вдалось створити свій унікальний, ні на що не схожий, стиль, котрий вони назвали досить кумедно та специфічно - трахтор-рок. Це дика суміш естетики українського села зі всіма його новітніми реаліями та жорстких рифів панку…»
 
Під час кожного виступу Абздольцу на території України, спостерігається неабияка сейсмічна активність та викид у атмосферу позитивної енергії.
 
За роки існування:
-   гурт було двічі записано до книги рекордів України.
-   Гурт стає переможцем, лауреатом ймовірних та неймовірних українських фестивалів. (Окрім Євробачення, Оскар та Греммі).
-   Неодноразово з’являється на телебаченні, радіо, український та міжнародній пресі.
-   Приймає участь у величезних, середніх, маленьких музичних подіях, виступає разом з метрами, дециметрами, сантиметрами української естради.
-   В арсеналі гурту, починаючи з 1999 року, налічується близько 100 концертних виступів, випуск диску «Альбом», пісні включені в збірки «Перша Українська Панк Збірка», «Євшанзілля 1, 2», відео робота на пісню «Чебурашка».
-   Другий альбом знаходиться на стадії зведення.
-   Співпраця з кіно – саундтрек: «Прощённое воскресенье» 2007рік,
-   Понад 3 роки Абздольц випускає свою радіо передачу «Рок солянка» (АБВГДИРКА) на «Радіо Рокс Україна», розважальна передача про українське неврівноважене мистецтво. (Музика, поезія, танці, уфологічні дослідження тощо).
-   На сьогоднішній день гурт має двохгодинну музичну програму з театрально-танцювально-сортивними елементами.
 
Склад станом на 01.04. 2008 :
Міхуїл Абздольц (освіта юрист, сомільє, радіо DJ, композитор) – вокал, гітара, пилосос, кавомолка, блендер, дрель, не п’є
Scum (освіта філолог, сомільє) – барабани, звуки барабанів на піаніно, не п’є
Юрко (освіта оператор)– бас, танці, бек- вокал, посмішка, іноді п’є
Пасяка (освіта рієлтор, міжнародний економіст) – клавіші, крики, розмови, танці, електроніка. ще п’є.
 
Окрім музичної діяльності Абздольц знімає відео передачі. На даний час готується до запуску сайт «Абздольц ТЕБЕ» на якому будуть виходити відео та радіо передачі гурту.


Читать в архиве по теме 7:
26.01.2009
Новости
Поки гуманоїди відпочивають, хлопаки з гурту Абздольц натхненно працюють у домашній студії.
09.12.2008
Фото
5 грудня 2008. День другий, «Музично-Конкурсний». Київ, Галерея «Лавра».
03.04.2008
Фото
Клаповухого Чебурашку, не тільки змальовано у культовому мульті, але й оспівано у багатьох піснях. Зараз, на хвилі чебурашко-буму в Японії, він стовідсотково надихнув когось із джей-рокерів, в Україні ж Чебурашка друг та герой припанкованих ватаг, котрі зібрались 30-го березня в арт-кафе Філін, аби відсвяткувати день янгола Чебурашки!
24.03.2008
Новости
Гітарно-тракторна бригада «Абздольц» розпочала весняно-польові роботи. Зима минула в теплій затишній студії і поки новий альбом гурту на стадії зведення музиканти вирішили поїздити Україною, поспівати нових пісень та попитати людей, як назвати нову платівку.
11.02.2007
Фото
31 січня у Київському клубі «Вензель» святкувався безальтернативний у своему роді день народження. Імениинницею виступала Горілка. Адже саме 31 січня у 1865 році Д.І. Менделеев захистив докторську дисертацію «О соединении спирта с водою», в якій довів оптимальність 40% стандарту горілки.
26.01.2007
Новости
В 1865 году 31 января в Санкт-Петербургском университете Д.И. Менделеев защитил докторскую диссертацию «О соединении спирта с водою». Всё прогрессивное человечество узнало, что оптимальное содержание спирта в алкогольных напитках - 40%. Лить больше - только ценный продукт переводить! Этот день считается днем появления водки, именно в том виде и практически в том составе, в котором её употребляют и поныне.
Это, конечно, само по себе уже повод! А вот День рождение Водки в нашей стране отмечается впервые!
15.11.2005
Новости
Іспанське видання «Neo2» в жовтневому номері оприлюднило статтю «Subway Through Europe» в якій висвітлено музичні гурти з різних європейських країн, по одному виконавцю з кожної. Висвітлено цікаві гурти, що наразі ще не мають повноформатної платівки з таких країн як Франція, Норвегія, Швеція, Данія, Словакія, Естонія, Німеччина, Люксембург та Україна.

вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua