Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
14
сентября
2006
Ровно
клуб «Гавана» 
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Acloneofmyown
FacebookВКонтактеLast.FMДобавить

Acloneofmyown

Поєднавши панк, емо, пост-гранж елементи та зробивши свідомий акцент на англійських текстах, Рівненський гурт acloneofmyown зайняв своє місце у порожній ніші місцевої рок-тусовки, котра здебільшого орієнтується на хардкор та панк звучання. Емоційно пронизливі тексти, що є відображенням власного досвіду та переживань учасників гурту, щільне, водночас драйвове та мелодійне звучання, яскрава емоційна подача та щирість - основні плюси гурту.

Розпочавши своє існування на початку 2005 року, acloneofmyown поступово еволюціонував від похмурого пост-гранжевого звучання до більш яскравого та драйвового емо, набуваючи досвід щоб потім, наприкінці літа, вийти у люди з їхнім першим творчим доробком - (live) Sick Sad Dreams EP. Запис 40-хвилинної репетиції яскраво відображає енергетику та позитивний заряд, котрі несе музика гурту. 11 треків (7 власних, 4 кавера), наче американські гірки, підкидає слухача то на пік емоційного збудження швидкими, драйвовими темами, то змушує заглибитись у власні душевні переживання мелодійними ліричними піснями.

На даний момент acloneofmyown посилено репетують, відшліфовуючи вже готовий матеріал, та вигадуючи новий для свого першого альбому, що включатиме у себе 13 власних треків гурту. Реліз платівки планується в першій половині 2006 року.

Cостав:
Crown - барабани
Fox - бас, семплінг
Інді - гітара, вокал
Вербовський - гітара

 

датировано: 23.04.2014


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua