Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Адєжда Бабкіна

Адєжда Бабкіна

Початок

- Ало! Привіт!
- Привіт!
- Ми в цю суботу виступаємо.
- Ми – це хто?
- Ну, я, ти, клавішник, гітарист має бути, вокаліст Коля, ти його знаєш. І ще буде труба.
- Труба!? Нафіга нам труба? Субота через два дні, я нікого зі складу не знаю, крім тебе і Колю один раз бачив колись. Матеріалу нема, ми не встигнемо підготуватись.
- Та не парся! Завтра перша репетиція, післязавтра – друга, а в суботу буде можливість на саундчеку ще разок все програти.
- Ну ок! Для прикола мона і попозоритись. А де виступати будемо?
- В Лаврі на Форумі видавців.

Приблизно так все і почалось для літературно-музичної формації Адєжда Бабкіна. Чому літературно-музична? Бо на той час майже всі учасники групи шось пописували і вже були цим відомі серед малосимпатичних інтелектуалок Могилянки.

Персонажі

Назву групи ще задовго до дебюту було придумано Павлом Коробчуком (барабани), Дмитром Лазуткіним (труба) та Колею Леоновичем (вокал) у автобусі по дорозі зі Львова до Києва. Тоді ж було і приблизно обмальовано концепцію. Кажуть, з ними у той історичний момент був ще якийсь Олег, який ніби має якесь відношення до проекту. Але цей факт залишився непідтвердженим.

За день до дебюту відбулась перша репетиція у форматі трьох вище згаданих людей, до яких приєдналися Тарас Бай (z-бас), Влад Волочай (нінтендо-клавіші) і якийсь гітарист, який зрештою на виступ не з'явився, і взагалі зник. Крик, лажа, криві імпровізації, наркотичні танці і т. п. – так пройшов перший виступ Адєжди. Допомагали у цьому Андрій Хаданович (просто вибіг один раз на сцену), Юрій Іздрик (як виявилось, дуже непогано грав на синтезаторі) і Алкоголь (все). Першого не знаю, другий – дорослий дядько, відомий як письменник, як познайомився з третім, не пам'ятаю. Показавши київській інтелектуальній молоді себе, АБ зникла. Як і передбачалось, прикололись і розбіглись.

Через кілька місяців у зморщені легені Адєжди Бабкіної вдихнув троха перегару Роман Онофрійчук, який і став адекватним гітаристом групи. Бо, насправді, цих гітаристів було як гівна, і всі, чомусь, Олегами називались. Жоден не прижився на малородючому проспиртованому грунті Бабкіної. Рома ж зібрав усіх вдруге, чим і продовжив всю цю фігню.  

Склад
Тепер граємо чотиринотні пісні у складі п'ятьох:
Павло Коробчук – барабани
Роман Онофрійчук – гітара
Микола Леонович – вокал
Тарас Бай – бас
Алкоголь – тексти, музика, тимєняпанімаєшь

Сподіваємось до гурту повернеться Влад Волочай (нінтендо, каосілятор), який одружився і зник. Також, чекаємо на Діму Лазуткіна (труба).


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua