Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Після 9-ти
ВКонтактеДобавитьДобавитьДобавить

Після 9-ти

Все розпочалося у стінах НУВГП (по-нашому у «Водніку»). А точніше за його стінами, на подвір’ї Третього корпусу над стареньким ДТ-75 в комірці з безліччю непотребу (типу голови Леніна Володимира Ілліча, автомобільних дверей (синіх), трансформаторної будки з написом «Не влезай убъет» та безлічі інших штук, пес його знає для чого призначених).

Старі барабани, хрипучий «задовбаний» бас, акустичні гітари з начіпним звукознімачем (ви таке в рок гуртах, напевно, й не бачили:) в розпорядженні, але повно натхнення, самовіддачі, захоплення, безліч амбіцій та бажання творити в очах. Внаслідок такого вибухово-творчого союзу, одного чудового весняного вечора і сталося народження гурту «Після 9-ти»(П9). Із самого створення, принципом у творчій діяльності стало виконання виключно власних творів. Перші з них народжувались, чомусь, лише після дев’ятої години вечора, саме цей цікавий факт залишився у назві гурту і до сьогодні. Хоча, при потребі, в арсеналі гурту «Після -9ти» знайдеться досить творів популярних виконавців, але це лише в «бродвейному форматі» у світлі прожекторів небесних світил.

«Романтичний Поп-рок з елементами Панку» (РПРП) – невідомо чи є такий стиль, але саме так ідентифікує себе у морі музичних напрямків «Після 9-ти». За період існування колективу музичний стиль трансформувався в досить цікавий коктейль, де вухо будь-якої людини знайде щось «смачне» та цікаве для себе. Виступ в "Лагуні" (Рівне) чи "Гавані" (Рівне), або ж концерт в "Альті" (Дубно), чи просто «серенади» під акустичні гітари на майданах Рівного, Києва, Луцька чи Львова – байдуже де, але люди, що чують пісні «Після 9-ти» вперше, завжди залишаються задоволені і вражені якістю творчості гурту. Хоча, про музику гурту не варто багато говорити! Просто треба слухайти… Музика «Після 9-ти» вміє сказати за себе сама!

Склад:
Барабанщик- Віталік Ніколайчук
Ритм-гітара – Ігор Шарко
Соло-гітара – Сергій Збирит
Бас-гітара – Ігор Захарук
Вокал – Сашко Михайлов


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua