РЕДАГУВАТИ
Аккад

Аккад

Історія гурту починається 22 січня 2005 року в місті Бар (Вінницька область) коли двоє людей, зі спільними музичними інтересами, вирішили створити свій музичний проект. Стилістика гурту на той час ще не була повністю визначена і з назвою теж були проблеми. На першому подиху гурт складався з вокаліста Олега Пилипенка та гітариста Андрія Кицюка, які просто у вільний час збиралися, придумували тексти, писали музику і грали у своє задоволення.

В такому складі команда продовжувала своє існування недовго. Вже через кілька місяців на звичайній місцевій дискотеці Олег почав розмовляти з бас-гітаристом іншого місцевого гурта, і попросив прийти на одну з репетицій. Після першої ж репетиції в захваті від текстів і від нестандартного підходу до музики, було вирішено що в гурта вже є бас-гітарист Вальчук Євгеній.

Репетиції відбувались у Олега Пилипенка вдома, і згодом в піснях почали з’являтися перші риси аранжування. Гурт не стояв на місці і було вирішено добавити до складу ударні. З великими проблемами пошуку, все таки знайшовся барабанщик який зі свої ініціативи рішив приєднатися до гурту. Отже в команді з’явився четвертий учасник Тарас Шевчук.

Гурт який вже мав повний, склад почав репетиції в місцевому Будинку Культури. В цей момент і було вирішено знайти назву гурту. Кожному з учасників гурту було дане завдання знайти назву, і Олег представив команді свої варіанти. З усіх назв виділилася тільки одна - « Аккад». Для тих хто не знає «Аккад» – це місцевість, згадуєма лише один раз у Біблії, як перше владіння основника вавілонського царства, царя Німрода.

І ось в кінці весни того ж 2005 року у гурті почали з’являтися перші проблеми, через які з команди пішов гітарист Андрій Кицюк. Довго не вагаючись гурт знайшов заміну і на гітарі почав грати Олександр Дєдов. Репетиції проходили все в тому ж Будинку Культури, де і працював Олександр.

Вже в цьому складі, після важких репетиції, гурт дав свій дебютний виступ, який відбувся на рок-фестивалі в місті Тульчин. В Тульчині «Аккад» прийняли доволі тепло, і після виступу глядачі казали, що майно Потоцьких такої енергії на сцені ще не бачило (майно Потоцьких – це будівля в якій проходив фестиваль).

В кінці липня 2005 року знову змінюється склад команди і на зміну ще аматору в музиці Тарасу Шевчуку прийшов більш досвідчений Тарас Щерба, який з Євгенієм Вальчуком довго грали в іншому гурті. В той час гурт вже майже став на ноги, оскільки басист і барабанщик були давно зіграні.

20 серпня місцеві музиканти робили фестиваль в якому гурт також приймав участь. Фестиваль проходив на денній сцені парку міста. На цей фестиваль до складу гурту був запрошений другий гітарист Аджикаєв Олег з міста Вінниця, який був давнім знайомим Олександра Дєдова. «Аккад» виступав в середині концертної програми і фактично розігрів усіх глядачів.

Вже восени було вирішено шукати студію для запису демо матеріалу. Після недовгого пошуку вибір припав на «Air Force Studio» у Вінницькому Будинку Офіцерів. Керівником звукозапису був Дмитро Зайчук. При мінімальному технічному забезпеченню і коштах гурт записав чотири пісні – «Пропадаю», «Полоса», «Кап-Крап», «Я не що знаю». Після запису була визначена стилістика гурту, одною назвою тут не обійшлось оскільки у різних піснях відтворені різні музичні образи. Отже по словам гурту «Аккад» грає у стилі: grunge, rock, alternative rock, emo rock.

Буквально через місяць після остаточного зведення попереднього матеріалу були знайдені кошти на запис ще чотирьох пісень, а саме: «Деньги», «Туди де», «Як у перше» і «Дорога». До речі у пісні «Туди де» була прописана скрипка, партія якої прописав працівник студії Рома. Всі студійні записи пісень гурту «Аккад» стали хітами у рідному місті.

На початку 2006 року було вирішено що гурту потрібен ще один гітарист, який буде виконувати сольні партії. Пройшовши відбір до гурту приєднується другій гітарист Руслан Кірпа. Отже вже у повноцінному складі гурт почав відпрацьовувати матеріал для виступів на фестивалях і клубах.

На початку 2007 року Олег знаходився в стані творчого пошуку, між бажанням сольної кар'єри і створенням нового гурту. Дізнавшись про це, продюсер Дмитро Зайчук зробив пропозицію, відмовитись від якої було неможливо. Він та його помічник Роман Сомик відбирають музикантів для створення гурту. Хрещеним батьком якого стає відомий вінницький поет та бізнесмен Валерій Лук’янець.
Аккад припинив своє існування...

На початку свого існування новостворений гурт мав назву «Українське індиго», але у 2009 році її змінили на « Серце Дженніфер» так як ця назва найкраще відображає філософію їх поп-рок творчості.

ДИСКОГРАФІЯ
Н/Д :(
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів