Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
AlterEgoRegis

AlterEgoRegis

Перший варіант назви гурту був «Alter Ego». Автором такої де був ударник Дмитро Отрашевський. Така назва була підтримана всіма учасниками, бо для кожного з них музика є вираженням другого «я».

Офіційною датою створення гурту можна вважати 24 серпня 2007 року, коли він дав свій перший концерт у рамках фестивалю «Рок проти насильства».

До складу гурту входять:
·        Дмитро Отрашевський (ударні);
·        Антон Пурцеладзе (клавіші);
·        Олексій Шамрай (гітара);
·        Ілля Волков (вокал);
·        Роман Лукавський (бас-гітара);

Знайомство майбутніх учасників гурту, а саме гітариста, ударника та клавішника відбулося у січні 2005 року в оркестрі музичної школи. Згодом Дмитро, Антон та Олексій почали грати у джазово-естрадному оркестрі Палацу Дітей та Юнацтва (під керівництвом Максима Мирошниченко).

У вересні 2006 до складу цього оркестру приєднався бас-гітарист Артем Дерявка. З цього часу починається активна робота у напрямку створення гурту. Майбутні учасники гурту почали репетиції з вивчення декількох композицій Deep Purple.

У травні 2007 року хлопці залишають оркестр та починають шукати вокаліста. Спочатку гурт пробував грати з жіночим вокалом у співпраці з Варварою Груздевою. Співпраця тривала недовго, і вже у грудні 2007 року Варвара залишила гурт. У лютому 2008 року вокалістом «Alter Ego» став Ілля Волков.

З цього моменту гурт знаходить свій сучасний стиль - хард-рок з елементами блюзу. У вересні 2008 року Дерявка був змушений залишити гурт. А вже у жовтні 2008 хлопці вирішили змінити назву колективу на «AlterEgoRegis». Причиною зміни стало дуже часте використання «Alter Ego» у різноманітних проектах.


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua