Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
31
января
2015
Киев
клуб «Тыква» 
Время: 19:00. Вход - 50 грн.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Андерсон
FacebookВКонтактеMySpaceYouTubeSoundcloud

Андерсон

Андерсон - це лише гарне слово. Воно забарвлено у зелений та білий. Як його зіграти - досі невідомо, але спроби тривають.

Гурт народився влітку 2003-го. Було сонячно. Назву приніс гітарист Вадим у кішені червоного куртяка.

Нам воно сподобалось - ніде не тисло, але й завеликим не було, тому й залишилося. Напрями в музиці обрали під час гри - Завжди мріяли грати щось веселе та серйозне, а співати - щось серьйозне та веселе.

Від часу заснування встигли взяти участь у кількох фестивалях, пограти у клубах, поковбаситись на концертах - обірвати чимало струн, зламати паличок, порвати пластиків і з'їсти мікрофон.

За цей час в нас змінився гітарист - новий виявився бородатим та Міхой. Міха приніс з собою процессор та інших загадкових штуковин повністю змінивши їми звук.

Пісні з'являються самі, але іноді щоб їх зловити, хтось приносить приманку, тоді пісня не може встояти і залишається з групою.

 

Cостав:
Руслан Кіріленко - войс;
Влад Зелінський - бас;
Михайло Савенков - гитара;
Михайло Плахов - барабани

датировано: 24.10.2014


Читать в архиве по теме 7:
25.10.2014
Новости
Напередодні парламентських виборів Андерсон вирішили викласти сингл — пісню, у якій викладають своє ставлення до сплюндрованої та спорожненої української демократії та тих, хто під різними гаслами пре до влади
28.09.2010
Новости
Днями стало відомо, що гурт «Андерсон»/The Anderson презентує сінгл шо передує новому альбому. Запис викладений для вільного завантаження і називається «Безодня»
23.10.2009
Новости
У річницю виходу «Словозброї» ми викладаємо для закачки «збільшену» версію цього альбому із двома новими піснями. А у другому альбомі, що знаходиться на стадії запису, ми поставимо самі для себе амбітне творче завдання: зробити музику та тексти альбому концептуально цільними.
28.05.2009
Новости
Українські рок-імена не перестають дивувати. Представлений на вечірці у «Хмільній бочці» фреш-проект Любите В.А.С.Ю. – зайве цьому підтвердження.
02.02.2009
Новости
Київський гурт Андерсон/The Anderson завершив виробництво свого нового кліпу. Цього разу на заглавну пісню із дебютного альбому «Словозброя»
27.11.2008
Фото
Про те, як Anderson’и разом з командами OtherSight, InСайд та Smoooga робили стоп-кадри у SkyHall’і, читайте далі
10.01.2008
Фото
В 2008 году легендарным Red Hot Chili Peppers исполняется 25 лет. Газеты еще не писали, как будут отмечать юбилей сами музыканты, зато в Киеве уже отшумела тематическая вечеринка по этому славному поводу.
Внимание: несовершеннолетним, беременным, слабонервным и особо впечатлительным рекомендуем почитать какую-нибудь другую статью и/или послушать Иво Бобула. В общем, мы вас предупредили ;)

вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua