Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
28
мая
2009
Киев
клуб «Бинго» 
Час Українського Року Время: 19:00. Вход - 50 грн.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Антипоп

Антипоп

Історія починається тим, коли, властиво, зібралися люди. Нудне перечислення імен і прізвищ, а також причин єднання можемо опустити, бо людей було двоє. Після введення числівника можна зазначити, що були це барабанщик Гога та гітарист Рома, яких зла потойбічна сила примусила грати злу потойбічну музику на ймення попса. Як люди творчі і неординарні, хлопці відмовилися йти шляхом гріховним і навязувати людям деградацію музичних смаків. Тому, властиво, перемогли пекельні сили за допомогою джему, в якому вони почали плідно творити ще трохи сирий, але досить жорсткий та складний прогресів.

З історії музичної індустрії ми знаємо мало гуртів з двох людей, тому до туси було запрошено юне гітарне обдарування - Олега. Скоріше за все, використовувалася монументальна совкова фраза «Трєтім будєш?»… Третій погодився. В знак повної революції та перемоги над темними силами гурт називає себе «АнтиПоп» (і анти-інші-частини-тіла).

Перша вагітність музикою загалом і пологи зокрема відзначилася експериментальністю, але дитя явно не сподобалося новоявленим татусям, тому було не без гріха відкладене в шафу зі скелетами. Хлопці явно вирішити розвіятись і забути пройдений етап життя, тому музика зазнала жорстоких змін і, під впливом таких культових гуртів, як Primus та Red Hot Chili Peppers, виродилася в таке собі підірване дитятко на ім’я ФАНК.

Останніми значними надбаннями гурту, окрім запису демо-альбому, можна назвати участь у декількох всеукраїнських фестивалях, таких як «Антиокупант: Свято Героїв України» 30 травня 2008 р. в м.Житомирі; «Бандерштат 2008» 9 серпня 2008 р. на Волині; «Територія форматності: День Незалежності в Унежі», Уніж, Івано-Франківська обл., 24 серпня 2008 р.; 17-19 вересня 2008 р. - Всеукраїнський молодіжний Фестиваль Рок – музики «Vinnitsa - Rock- Music - Fest - 2008», на якому гурт зайняв ІІІ місце з понад 30 молодих гуртів з усієї України; «Red Hot Chili Peppers Cover Party» 1 лютого 2009 р. в рамках Bingo Cover Fest, клуб «Бінго», м.Київ; виступ на фестивалі РокБадаБум в Івано-Франківському арт-клубі «Химера» 20 лютого 2009 р.;  і, мабуть, найяскравіша подія – 6 грудня, у півфіналі поважного всеукраїнського музичного фестивалю «Червона Рута», гурт отримав честь представляти Житомир на фінальній частині цього музичного змагання.

І на завершення можемо зазначити, що альбом «Фанкоманія» гурту АнтиПоп визнаний найкращим за версією UNRELIZ MUSIC AWARDS 2008 та переміг в номінації «Альбом року».

На цьому місці слідувало б поставити смайлик і повідомити, що творчість гурту лишить на Вас неабияке враження...


Читать в архиве по теме 1:
15.05.2009
Новости
Пролунали останні акорди і вся зала залилася захопленими оваціями, - саме так виглядав фінал змагання житомирських музикантів-віртуозів «Zhytomyr Jam Session». Більше сотні захоплених та, іноді, критичних поглядів були спрямовані на імпровізований музичний ринг, на якому свої гітарні грифи схрестили як молоді, так і досвідчені житомирські музиканти.

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua