Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
24
сентября
2016
Киев
клуб «Бинго» 
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Audi Sile

Audi Sile

Гурт AUDI SILE (лат. «слухай мовчки») почав творити у 2002 році як gothic/industrial/darkwave формація. Організатор і засновник гурту – Віталій Усік (Drakon AuS), співзасновник – Віталій Фльонц. Народився гурт у м. Козові Тернопільської області.

Першим значним здобутком колективу стала участь у програмі «Остання барикада» на каналі «1+1» разом з КОМУ ВНИЗ, ВІНКИ, ВІЙ 27 лютого 2003 року. Випуск був присвячений українській готиці.

Окрім того, на різних етапах своєї діяльності учасники гурту брали участь у програмах на каналах СТБ, ICTV, ТЕТ, котрі так чи інакше стосувалися готичної культури в Україні.

Неодноразово в українських готичних журналах (Gothica, Sacratum) публікувалися матеріали про AUDI SILE.

Першим студійним альбомом AUDI SILE став альбом «Demonsteration», який вийшов у 2005 році.

Також пісні AUDI SILE виходили в збірках «Українська готика, vol. 1» (2003), «Очі відьми» (2007) [пісні гурту Вій у виконанні українських музикантів], «Радіо Україна» (2007), «Українська музика Випуск 2, Dark scene. Темна сцена» (2007).

А з 2005 року й донині пісні гурту звучать на РАДІО ROKS.


Читать в архиве по теме 5:
04.08.2005
Новости
Тернопільський клімат, безперечно, сприяє творчості. Здається, жоден місцевий гурт не лишився поза увагою якогось фестивалю. «Перлини сезону» змирилися, що оминути увагою тернопільських музикантів просто не вдасться. «Неймлесс» та «Холодне сонце» вже вивозили гран-прі з Запоріжжя. «Audi sile» цього року забрали диплом.
29.04.2005
Новости
Апрель продолжает пичкать столичного слушателя музыкально-металлическими мероприятиями. На сей раз диско-клуб «Орияна» завлекал на свой гостеприимный танцопол презентацией альбома «DeMonsteRation» группы Audi Sile.
25.02.2005
Новости
«Audi sile» пішли з українського готичного порталу (УГП), де перебували останні два роки. Що гурт отримає натомість, покаже час. Але будь-який поступ мусить дати позитивні наслідки.
07.02.2005
Новости
Три тижні тому на адресу Українського Готичного Порталу та особисто редактора видання Стренжера була опублікована стаття, у якій мало місце спотворені факти, а також неправдива інформація, пов'язана із спільною роботою гурту Ауді Сіле та УГП.
31.01.2005
Новости
Для готичного суспільства і всіх, хто просто цікавиться як протікали відносини гурту Audi Sile і Українського Готичного Порталу.

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua