Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
23
мая
2015
Киев
клуб «Floyd» 
Indie Music Festival. Время: 20:00.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Anebo
FacebookВКонтактеTwitterYouTubeLast.FM

Anebo

Гурт Аварійне Небо народився 5 жовтня 2005 року. Тоді пятеро молодих хлопців з вогнем у очах зібралися десь в місті Києві, щоб започаткувати новий український рок гурт. Для кожного з них це був початок карєри музиканта. Йшов час, хлопці набували майстерності. Багато чого змінювалось, в тому числі й склад гурту.

Остаточно колектив сформувався лише на початку 2009 року. На цей же час припадає зростання активності в діяльності гурту. Так, за останній рік, хлопці вже встигли знятися у серіалі Територія Краси, саундтреками до якого стали три пісні гурту: Мрії не Згасають, Супернастрій та Сам не Свій; дати концерти в клубах 44, Бочка, DM 101 та виступити на благодійних концертах у Disco Radio Hall, Веранда.

Під час виступів гурту весь зал відчуває непідробні емоції ліричних пісень, енергійність та драйв швидких творів. Все це тому, що учасники гурту звикли завжди вкладати у справу яку вони роблять всю свою силу і енергію, всі свої переживання і почуття. Для хлопців не існує неможливих перешкод, вони все роблять своїми руками, починаючи від написання та запису пісень, закінчуючи створенням презентацій та сайту. Саме тому їхня творчість наповнена щирістю і відкритістю. Вже зараз гурт називають модним, мелодійним, сучасним.

датировано: 04.08.2013


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua