Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
17
марта
2006
Тернополь
ДК им.Довженко 
Начало: 18:00. Вход - 16грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Базука Бенд

Базука Бенд

Група створена літом 1997 року. Склад: Михайло Яремій (гітара), Юрій Ксеню (бас), Арсеній Дмитренко (барабани), Ірина Бойчук (вокал).
• Перший концерт - 8 травня 1998 року в Львівській академії мистецтв. Вересень 1998 року - концерті в м. Рівному в рок-клубі «Яма» .Жовтень 1998 року - концерт в «Вавілон-XX», інтерв’ю на радіо «Незалежність».У грудні група приймає участь у відбірковому турі фестивалю «Червона Рута», потрапляє у запас та виступає на концерті, присвяченому Дню студента у «Романтику» .
• Квітень 1999 року - концерт в палаці культури ім. Гната Хоткевича з групою «Inward Path», дає інтерв’ю газеті «Ратуша». Травень 1999 року - виступ на фестивалі пива - «Гальба - 99».
• Червень 1999 року - участь у «Концерті суперважкої музики» разом з «Contrabanda» та «Via Dolorosa», налагоджений зв’язок з київським hardcore - клубом «Dog & Pig».
• Вересень 1999 року - виступ на V Ювілейній Рокотеці, інтерв’ю з «Каличем» Калиновським на радіо «Незалежність».
• Жовтень 1999 року - група вдруге відвідує м. Рівне.
• 31 жовтня 1999 року - після виступу на фіналі фестивалю «Майбутнє України», група отримує диплом лауреатів III ступеню. Листопад 1999 року - інтерв’ю в газеті «Високий Замок», показ по одному з популярних телеканалів концертного виступу на фестивалі «Майбутнє України».
• Січень 2000 року - інтерв’ю з Романом «Сігалом» на радіо «Львівська хвиля», участь у «Rock’N’Roll Birthday» з приводу дня народження «Калича» Калитовського.
• Лютий 2000 року - участь відкритті рок - клубу на базі ДК «Лорта» (Наутілус).
• Березень 2000 року - участь в акції «Я не робот» разом з «Годо», вихід дебютного альбому «Потвора» на студії «Moon - records».
• Квітень 2000 року - hardcore - ніч від «Базука Бенд» на радіо «Ініціатива: Нова хвиля».
• Травень 2000 року - презентація альбому «Потвора», гості - «Годо», «Бора».
• Червень 2000 року - виступ у Київському Університеті Культури на відбірковому турі фестивалю «Перлини сезону».
• Липень 2000 року - виступ в півфіналі «Перлин сезону» в м. Запоріжжя, участь у концерті в рамках фестивалю «Рокотека» разом з «Inward Path».
• Вересень 2000 року - здійснено демо - запис для фестивалю «Перлини сезону» на студії «Gold Lion».
• Вересень 2000 року - інтерв’ю газеті «Аудиторія».

Згодом Вокалістка покидає групу і Базука веде активні пошуки вокаліста які тривають приблизно рік.

В кінці квітня на початку травня 2002 року в Базуку прийшов новий вокаліст Demon Remar (Деніс). І вони зразу почанають працювати. Demon пише тексти, а в Базуки була музика і тому робота просувалася швидко. Потім вони вирішують запросити перкусіоніста і ним виявився Вадік Баюк (вони з Demon’ом колись намагались зібрати групу).

На початку 2003 команда помічена в Львівському клубі «Лялька»: Арсен (барабанщик), Вадік (перкусія), Денис (вокал), Майк (гітара), Роман (бас-гітара). Людина в жахливій масці, гадаю, то Денис (але я можу помилятися, хто їх там розбере під «прікідоном», тому краще назову його «Маскою»):
«Ми? Ми - «Базука Band». Представляємо львівську хардкорову естраду. Ми дуже змінилися. Я думаю, Ви пам’ятаєте стару «Базуку Band», от навесні минулого року до групи прийшов я, потім Вадік, потім ми поміняли басиста і тепер ми нові, чудові, всі різнокольорові… (З огляду на їхні «прикиди», то так воно і є. - Авт.)
Вадік:
«Тепер «Базука» почала грати набагато важчу музику, аніж у попередньому варіанті».
Маска:
«Та, ми дуже намагаємося зробити таке, чого у Львові ще не було: по-перше, ми хочемо грати таку музику, яку до нас ще ніхто не грав, і зробити шоу. Це - основні акценти. Шоу для нас - зовнішній вигляд, манери на сцені. Я бачив купу груп, які там «ля-ля-ля», просто мимрають у мікрофон, у Львові особливо. Ми хочемо створювати настрій людям. Сюди нас запросив Калич. Він завжди бачить «Базуку» в себе на Дні народженні із задоволенням… і ось… ми знову тут. Ми, до речі, спеціально підготували такий сюрприз для нього, от побачите на початку нашого виступу…»

Уривок інтервью, М.Титаренко.


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua