Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
7
марта
2005
Херсон
танцпол «Ромашка» 
(парк Ленинского Комсомола) Начало: 17:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Beetlejuice

Beetlejuice

Зібрались на весні 2001го з метою грати класичний панк-рок, який сильно смердів духом маловідомого ансамблю «Sex Pistols». Засноовниками групи були Хворий та просто Женя.

У 2003 був записаний дебютний альбом «Forever drunk, forever young, forever punk». Гурт неодноразово виступав у Києві, Тернополі, Ів-Франківську а також у клубах рідного міста. Брав участь у різноманітних вітчизняних фестивалях.

Стиль можна охарактеризувати як поп-емо панк, хоча на даний момент гурт експерементує. Своїм успіхам завдячує усім друзям, дівчатам, Анжеліні Джолі , Лікеро-Горілчаному заводу. А також гуртам Ramones, Finch, Weezer, Blink-182, Green Day, Rancid, NoFx, Gold Finger, та усім іншим українським та забугровим гуртам, які їм подобаються.

        Cостав:
Антон (далі Хворий) – вокал-гітара
Вдосконалює гру на гітарі після таємничого зникнення з гурту гітариста Данила (далі Дуся). Має вищу юридичну освіту, і успішно застосовує набуті знання, працюючи у міському Шкірно-венерологічному диспансері. Полюбляє горілку та романтичні прогулянки.
Євгеній (далі Просто Женя) – гітара, бек-вокал
Разом з Хворим один із співзасновників гурту.Студент-філолог. Мовчазний та серйозний. Після таємничого закінчення першої , вирішив здобути другу освіту. Любить відповідальних людей та вродливих дівчат. Горілки не полюбляє.
Іван (далі Дрінкінс) – бас, бек-вокал
Вдосконалює гру на бас-гітарі після таємничого сна, в якому він наклав у штани. Студент-асенізатор. Дурнуватий та балакучий. Притримується іміджу самотнього романтика. Полюбляє горілку та польові квіти.
Ігор (далі Фізкультурник) – барабани, бурчання між піснями
Разом з Дрінкінсом замикає основний склад гурту. Спортсмен-борець. Після таємничого вступу до ІНФІЗу, досконало знає анатомію. Притримується іміджу флегматичного відлюдника. Полюбляє горілку та розгадування кросвордів.


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua