Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
13
апреля
2009
Харьков
клуб «Агата» 
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Бджоли Проти Меду

Бджоли Проти Меду

Гурт «Бджоли Проти Меду» є київським гуртом з майже п’ятирічною історією. Започаткував гурт Сашко Недбаєв в 1999 році, будучи студентом Київського національного лінгвістичного університету. Склад гурту декілька разів зазнавав докорінних змін, навіть свою кінцеву назву «Бджоли Проти Меду» він отримав лише в 2001 році. До цього проект носив назви «Сен Семілія» та «Четвер». Так само, як вокальна лінія видозмінювалася від подвійної жіночої лірики, фольку, прийшовши в кінці кінців до паверфульної фалоцентричної чоловічої лінії, варіювався й стиль. Самі музиканти дуже не люблять відповідати на досить розповсюджене питання, до якого ж стилю належить музика БПМ. Тут знайдеться вплив багатьох течій та виконавців.

По суті стиль, у якому творять БПМ - це суміш, палімпсест, морозиво з джемом, якщо завгодно. Модні ультрасучасні ритми, дві швидкі гітари, невгамовний бас, один вокал радше попсовий, інший, що кричить - і все це заправлене саксом. Музика виходить веселою й недепресивною.

Контраверсійність й прогресивність музичних та текстуальних настроїв БПМ не раз ставало причиною зриву концертів гурту, спричинених керівниками вищого ешалону, що зазнали морального й ідеологічного становлення ще за радянської епохи.

Впродовж 2003-2004 рр. гурт плідно співпрацює з київською рекординговою компанією DSP Records.

e-mail: evgeniya_malyh@mail.ru
tel: +380(97)963 1219
        Cостав:
Недбаев Саша
Шульженко Денис
Швидак Юрий
Кошевой Влодимир
Шерстюк Сергей


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua