Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Брати Станіслава
FacebookВКонтактеMySpaceДобавить

Брати Станіслава

25 липня 2015 року два брати-близнюки Володимир та Сергій Гупали створили рок гурт «Брати Станіслава». Основним критерієм діяльності гурту стало виконання виключно власних авторських творів, виключно українською мовою на соціальну тематику. Творчість «БС» пронизана сублімацією серйозності та сатири, від пошуку справедливості до відвертого висміювання актуальних проблем.

В серпні 2015р. «Брати Станіслава» презентували свій перший сингл «Воля», який став своєрідною візитівкою для гурту. А вже у жовтні цього ж року в Івано-Франківську на цю пісню відбулася прем’єра деб’ютного кліпу, в якому музиканти прагнули відобразити найяскравіші епізоди української визвольної боротьби, яка велась практично кожним поколінням нашої держави.

В січні 2016р. в Києві гурт прийняв участь у зйомках новорічної програми на Першому Національному Каналі з піснею «Білий Сніг».

В березні Брати презентують анімаційне саркастичне відео «Місько-Сепаратисько», в якому змальовується історія такого собі громадянина України, який під впливом «совєтського» виховання та проросійської пропаганди став адептом «русського міра». Проте у фіналі, завдяки просвітницькій роботі та добрячому «патріотичному лящу», пелена та одурманення трансформується у свідоме сприйняття свого походження та коріння.

В травні 2016р. майже увесь склад гурту оновлюється. До колективу приєднуються соло-гітарист Андрій Федорак та колишні учасники формації «Лід і Вогонь» басист Ярослав Заяць та гітарист Володимир Дутчак. З оновленим складом «Брати Станіслава» розпочинають активну концертну діяльність. Зокрема, гурт приймає участь у 10-му ювілейному БайкФесті «Wild Fire 2016». З червня по серпень Брати виступають на різноманітних концертах, присвячених до Дня Молодості, Дня Прапора, Дня Незалежності, Дня Міста та інших заходах.

13 жовтня 2016р. колектив здобуває свою першу перемогу в номінації «Кращий Рок Гурт» на щорічному місцевому конкурсному фестивалі молодіжної музики «Едельвейс».

30 жовтня «Брати Станіслава» приймає участь у відбірковому всеукраїнському фестивалі «Червона Рута» та здобувши чергову перемогу проходить у фінальну частину конкурсу.

Наступний 2017 рік Брати розпочинають з презентації на інтернет ресурсі РОК РАДІО свіжого синглу «ЛюдиЛяльки». Пісня виконана у філософсько-соціальному напрямку та покликана стати своєрідним мотиватором для людей оговтатись, скинути імпровізовані маски, порвати нитки ляльководів та почати жити власним повноцінним життям.
На даний момент гурт готує до запису наступний сингл «Супергерої», який буде вирізнятися від попереднього шаленим ритмом та драйвом.

До теперішнього творчого доробку «Братів Станіслава» входять наступні пісні:
«Воля»
«Стихія»
«Весна»
«Вражина»
«Місько-Сепаратисько»
«ЛюдиЛяльки»
«Крейзінормальний»
«Самогоночка»
«Білий Сніг»
«Супергерої»
«Я буду тут»
«Молитва до Мами»
«І золотої, і дорогої..» (на сл. Т.Г. Шевченка)

Склад гурту:
Гупал Володимир - вокал, автор текстів
Гупал Сергій - вокал, організація
Шмалько Костя - барабани
Дутчак Володимир - ритм гітара
Заяць Ярослав - бас гітара
Федорак Андрій - соло гітара

датировано: 06.06.2017


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua