Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
2
июня
2014
Киев
клуб «44» 
Время: 20:30.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Cardiofeels
ВКонтактеДобавитьДобавитьДобавить

Cardiofeels

Молодий київський гурт Cardiofeels постав на теренах розломів кількох інших проектів, які датувались 2008-2010 роками. Але остаточною датою його появи слід вважати кінець 2012 – початок 2013 років, коли до лав команди приєдналась його теперішня харизматична, відкрита й емоційна фронт-вумен Радинська Ірина, разом з появою якої остаточно сформувалась концепція і мейнстрім колективу.

Насьогодні склад гурту налічує п’ять музикантів, поєднаних спільною метою й виправданими амбіціями. Вдихають ритм у музику команди:
барабанщик Гилюк Олександр – серце колективу і його ініціатор, активний, динамічний, вольовий, людина-кардан і філософ від Бога;
Роман Поботін – бас гітарист – виважений, серйозний, з нестандартним баченням світу і відчуттям музики, наполегливий і цілеспрямований.
Обрамляють мелодійність пісень ритм гітарист Ігор Притула – ні-ні, то не родич всім відомого Притули, але ще більш талановитий, творчий, здатний до нових віянь в музиці, секс-символ гурту, чия посмішка неабияк підіймає рейтинг гурту серед прихильників жіночої статі;
Соло-гітара Андрй Баран. Ідейну наповненість і присмак неординарності надає гурту його
вокалістка, Радинська Ірина, автор більшості текстів і мелодій музичного матеріалу, тендітна білявка з відкритим серцем і неймовірною енергетикою, чуттєва і здатна на різноманітні музичні експерименти.

Простота і щирість пісень, їх мелодійність, помірна важкість і доступність музики дозволяє глибоко відчувати всі ті яскраві емоції, ті божевільні чи ейфоричні стани, що ми переживаємо щодня, і які є всесильними двигунами наших сердець. Любов і ненависть, страх і біль, натхнення і спокій, справедливість і зрада – все те, що дозволяє не просто існувати, а жити повним життям. Це все втілює основну мету гурту і постійно розширює коло його слухачів. На рахунку колективу велика кількість виступів у столичних клубах, зокрема City Pab, Imbeer, Гуща Бар, Барви, Бар Хот та інших. Гурт також приймав участь на всеукраїнському фестивалі RockDay. А у майбутніх планах виступи в інших містах країни та на різноманітних фестивалях і open air. Насправді, все тільки починається... З грувом у серцях. Щиро ваш Cardiofeels.

датировано: 17.10.2014


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua