Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
5
февраля
2010
Киев
клуб «Штольня» 
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
ЦейЛон

ЦейЛон

Перший склад:
Овчиніков Євген - вокал, ударні
Фесюн Володимир - бас
Рапп Олексій – ел.гітара, ак.гітара

Назва «ЦейЛон», окрім загальноприйнятого значення, завдяки написанню, підкреслює українське походження гурту .

Колектив виник восени 2008 року на уламках хард-рокового гурту «П’ятий вимір», який Євген Овчиніков заснував ще у 2000 році у Бердянську, а потім привіз підкоряти Київ. Після появи у складі «П’ятого виміру» нового гітариста - Рапп Олексія - стилістика суттєво змінилась. Назву було вирішено змінити на «ЦейЛон», а невдовзі на кількох радіостанціях почалася ротація першої пісні нового колективу - «Ти і я».

Перший концерт відбувся 8 березня 2009р. в арт-кафе «Філін». Але якість виконання не влаштовувала, і в квітні 2009 року склад змінюється. Було запрошено професійних музикантів: Ярослава Москаленка (бас) та Дениса Давидюка (барабани). Євген полишив ударну установку і став «вільним» вокалістом, а Володимир Фесюн залишає «ЦейЛон».

Із появою нових виконавців пісні стають більш цікавими: з’являються елементи диско, фанка, драм’н’бейсу. «ЦейЛон» приймає участь в декількох збірних концертах у згаданому вище арт-кафе «Філін». Паралельно йде написання нових пісень.

І у січні 2010р. у клубі «Бочка» гурт перший раз виступив із сольною програмою. Окрім власних композицій, були виконані кавер-версії пісень Robbie Williams'а.

Наприкінці січня «ЦейЛон» запрошено прийняти участь у блaгoдійному кoнцepті під нaзвoю "Chance" нa підтримку Дapницькoгo дитячoгo будинку для дітей з вадами фізичного та інтелектуального poзвиткy, який відбувся в клубі Disco Radio Hall.

Паралельно із роботою в «ЦейЛоні» , фронтмен      гурту, Євген Овчинніков, приймає участь у популярних телепроектах «Україна має талант», «Фабрика зірок», суперзiрка та  знімається в рекламі Djuice.

«ЦейЛон» сьогодні:
Овчиніков Євген - вокал
Рапп Олексій – ел.гітара, ак.гітара
Денис Давидюк - барабани
 

У найближчих планах колективу - запис сінглу, та активна концертна діяльність.


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua