Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
10
мая
2009
Киев
клуб «Филин» 
Tribute to Oasis. Время: 18:00. Вход - 30 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Чорна кішка

Чорна кішка

Перший виступ під ім'ям «Чорна кішка» відбувся 7 березня 2004р. Цю дату можна вважати днем народження гурту. Спочатку це був дует (Артем і Максим). Потім до нас приєднався грюкало всіх часів і народів ))) (Володимир, або просто Меба). А вже потім прийшов хлопець з великою бас-балалайко (Іван). Час від часу нам допомагали різні музиканти, але найпродуктивнішою співпрацею стала з Данилом або ж людина оркестр,скрипка, ксилофон і все що може видавати хоч якийсь звук.

Серед здобутків гурту можна відзначити декілька галонів випитого пива)) А також участь у фестивалі «Лісова фієста 2005», два прямих ефіри на «Радіо Рокс Україна», безліч виступів на різних конкурсах, а також спільний концерт «Чорної Кішки» та «РибиЖир» 3 грудня 2006р. Потім було ще кілька виступів і настала творча пауза. Півтора року ми набиралися енергії, натхнення, влаштовували своє життя. А тепер з новими силами відновлюємо репетиції і плануємо найближчим часом порадувати всіх старими і новими піснями у більш якісному форматі.

Для тих хто ще не знайомий з нашою творчістю, ми граємо в стилях: селянський Рок-ен-Ролл, лірика. З часом можливо заграємо і щось інше (панк, хіп-хоп, реггі, джаз,…))))

На даний час склад гурту такий:
Фещенко Артем - ритм гітара, вокал;
Пухлик Іван - бас гітара;
Подгайко Максим - на поруках в армії :);
EZdramer - барабанна примочка;


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua