Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
9
марта
2010
Киев
клуб «Прайм» 
Время: 19:00. Вход - 35 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Чорна Перлина

Чорна Перлина

Восени 2007 року одне особливе перехрестя доль зібрало у собі чотири звивисті стежини: гітарист, бас-гітарист, вокалістка та барабанщик шукали однодумців для створння чогось нового та по-справжньому близького. З цієї миті почав впевнено прокладатися шлях під назвою «Чорна Перлина».

Насправді музиканти вважають днем народження гурту 22 січня 2008 року, коли вони вперше зібралися з інструментами й почали творити.

Пізніше у складі з'явилася скрипка, що додала пісням фолкового звучання, та саксофон, що приніс джазовий відтінок до більшості пісень команди.

З дня заснування гурту почали з'являтися пісні про почуття, думки, емоції, спостереження, про страх та впевненість, про силу та слабкість, про те, що є, і про те, чого ніколи не було й не буде... Одним словом, пісні про життя. І саме ці пісні, що поєднують у собі природнє з неймовірним, приваблюють до себе слухача, якому гостро не вистачає відвертості та невтомного пошуку індивідуальності.

За рік свого існування гурт неодноразово виступав у Києві в арт-кафе «Філін», клубі «Барви», Диско радіо холі, приймав участь у декількох регіональніх фестивалях і пройшов у фінал фестивалю Червона Рута, який відбудеться восени 2009 року.

В своїй музиці Чорна Перлина об'єднує альтернативний рок з яскравим українським фольком, додаючи жорстку ритм-секцію і мелодійний жіночий вокал, лірику скрипки і трохи справжнього джазу.

Склад гурту:
Вокал: Ніка Ареміх
Гітара: Євгеній 'jnmusician' Наумов
Бас-гітара: Олександр 'SchiFFer'
Ударні: Ведомир
Скрипка: Андрій Купчак
Саксофон: Євген Бондаренко


Читать в архиве по теме 1:
25.01.2010
Новости
Бадьоро крокуючи Подолом крізь холодне київське повітря, я наспівував щось на кшталт «б’є життя через край» і радісно посміхався. На свій другий день народження Чорна Перлина запросила Тінь Сонця, ТаРуту і F.R.A.M. Як факт, я давно хотів познайомитися з творчістю цих гуртів наживо, тож настрій у мене був піднесено-пречудовий. Але дорога наша повна сюрпризів...

вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua