Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Чорний німб
ВКонтактеДобавитьДобавитьДобавить

Чорний німб

Ідея створення гурту під назвою «Черный Нимб», належить Ігору Лукомцю та Олегу Лукомцю і бере свій початок в 2006-му році. Саме тоді був написаний текст до пісні «Ад уже ждет» та музика до деяких пісень, що згодом увійшли до перших двух альбомів. 

Датою створення гурту «Черный Нимб», можна вважати 11 грудня 2011 року, коли до засновників музичного колективу, приєднався Ярослав Безверхий, який став вокалістом та автором більшості пісень, на той час. В такому складі відбувся запис першого демо-альбому.

Після скандального закону про мови, в 2012 році, було вирішено перейменувати назву гурту на українську - «Чорний Німб», а пісні грати виключно українською мовою. Тоді й виникла ідея написати пісню «Влада темряви».

В тому ж році, через значну відмінність в музичних поглядах, Ярослав покинув колектив.

Так як «Чорний Німб» (далі ЧН) прагнув грати більш важку музику, довелося шукати вокаліста з більш екстремальним вокалом. 
Одним із кандидатів, став Денис Сай (екс-вокаліст треш-метал гурту «Камінний Хрест» з міста Рівне), який погодився записати новий матеріал та запропонував свої тексти. Але за браком часу, далі одного пробного запису діло не пішло. 

На той час, коли вже був повністю готовий матеріал для дебютного альбому, до гурту приєднався барабанщик Максим Козак (екс «С.А.В.», екс «»Alteration», та ін.), який згодом був змушений покинути колектив, через призов до ЗСУ. 

Пошуки нового сесійного вокаліста, принесли успіхи. Ним став Андрій Пилипко, у котрого на той час був свій гурт «Hard Life» з міста Вільногірськ. В такому складі, через рік був записаний альбом «Влада темряви». 

Музика альбому була різноманітною та вбирала в себе елементи готики, панку та трешу в симфо-обробці. Тексти несли собою соціальний та політичний характер. Обкладинка говорила сама за себе : 
»Зло під маскою легітимного, на той час, президента». 

Наприкінці 2013 року, був записаний сингл «Звикає народ», на слова Ігора Бойчука. На його вірші також були записані пісні до альбому «Обери свій шлях» та сингл «Голодні пси». 

В той період, Андрій Пилипко активно займався своїм новим проектом, гуртом «Dizattack», тому стало очевидно, що запис нового альбому ЧН, може затягнутися на невизначений період. В зв’язку з цим, було вирішено шукати нового вокаліста, але довго чекати не довелось: вибір ліг на музиканта та вокаліста Ігора Саліванова, котрий також є лідером та засновником таких Херсонських гуртів як «SynopsiS», «Силуэты», «Пехота Диверсантов» та свого нового гурту «Metameria».

Так, в 2014 році, в оновленому складі був записаний альбом «Обери свій шлях». Музика стала більш важкою та похмурішою, а в деяких піснях, відчувалась атмосфера блек-металу, дум-металу та фолку. 

Наступним релізом гурту стає символічний сингл 2015 року «Голодні пси».

В 2016 гурт представила повноформатник «Симфонія життя».

датировано: 05.09.2016


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua