Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
23
февраля
2017
Киев
Октябрьский дворец 
Время: 19:30.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
ДахаБраха
FacebookMySpaceДобавитьДобавить

ДахаБраха

 

ДахаБраха – український квартет, що грає українську народну музику з сучасним драйвом. Їх звучання поєднує в собі східноєвропейську чуттєвість та мелодійність з азійськими та африканськими ритмами.

Ансамбль ДахаБраха був організований у 2004 році в Київському Центрі Сучасного Мистецтва «ДАХ» авангардистським театральним режисером Владиславом Троїцьким, що залишило помітний слід на манері виконання музикантів – без сценічних ефектів їх шоу не відбувається ніколи. Експериментуючи з українським фольклором, вони привнесли в музику ритми індустріального світу, створивши яскравий, унікальний образ ДахаБраха, який неможливо ні з чим порівняти.

За шість років існування гурт зіграв більше 300 концертів та вистав, став учасником десятків міжнародних фестивалів в Україні, Росії, Грузії, Угорщині, Польщі, Франції, Великобританії, Фінляндії, Австрії, Німеччині, Італії, Словенії, Словаччині, Чехії, Нідерландах, Китаї.

2010 р. був плідним на спільні проекти гурту, серед них виступи з Kimmo Pohjonen Cluster (Fn), Karl Frierson (DePhazz), Kyivbass (Ua), Інною Желанною (Ru). В березні 2010 р. ДахаБраха завоювала престижне гран-прі премії ім. С.Курьохіна в галузі сучасного мистецтва, ще раз підтвердивши свою актуальність.

Унікальність колективу в його універсальності – вони можуть грати як в невеликих клубах, камерних театрах, так і перед 100-тисячним натовпом.

Світ виникає з хаосу. Музика постає з душі етносу. ДахаБраха – назва оригінальна, тобто чудернацька і автентична водночас. Давати і брати – із староукраїнської мови. На музикальний слух, у цій назві звучать і виграють, як самодостатні акорди однієї єдності і «РА» – сонце, і «брама» – ворота, вхід, і «Брахма» – Верховний Бог творення індуїзму… душа-Птаха і звичайно – «ДАХ» як місце створення самої групи «ДахаБраха».

«ДахаБраха» складова нового проекту Владислава Троїцького «Україна Містична».

Склад:
Марко Галаневич - вокал, дарбука, табла, діджеріду, тромбон, акордеон;
Ірина Коваленко - вокал, джамбе, перкусія, басовий барабан, жалійка, волинка, флейта, бугай, акордеон;
Олена Цибульська - вокал, перкусія, басовий барабан, гармошка;
Ніна Гаренецька - вокал, віолончель, басовий барабан.


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua