Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
18
апреля
2012
Киев
клуб «Sullivan Room Kiev» 
Презентація нового альбому DIVA Время: 20:00. Вход - 100 грн.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Dazzle Dreams

Dazzle Dreams

Dazzle Dreams, безумовно, єдиний, голосний, шокуючий проект 2007 року. З’явившись наче нізвідки, команда за рік посіла місце еліти на вітчизняній поп-сцені. Dazzle Dreams – проект достатньо зрілий для того, аби називатися новим. Музиканти, що за ним стоять – відомі в українському музичному середовищі люди. Дмитро Ципердюк (Dimitri) продюсував команду «Ла-Манш», знану саундтреком до фільму «Брат 2». Творчість цієї групи настільки вразила музиканта Шуру Геру, що він захотів зустрітися і запізнатися з талановитими музикантами. Так і відбулося доленосне знайомство нинішніх учасників Dazzle Dreams.

Протягом останніх років Дмитро працював саунд-продюсером зірок українського шоу-бізнесу: Олени Вінницької, Наталії Могилевської, Асії Ахат та інших. Шура Гера – екс-учасник групи «Скрябін», а сьогодні музикант «Другої Ріки», вносив свій вклад у музику Каті Chilly. Вони професіонали. Завдяки Dazzle Dreams Україна вперше відчула смак сінті-попу і етно-лаунжу.
 
Головні партії інструментів і семпли награв Dimitri. Електронізацією всього матеріалу спільно займалися Dimitri та Шура. Ці наробки відображені у дебютному альбомі з однойменною назвою «Dazzle Dreams», який вийшов на початку літа. Музика альбому – це новий, свіжий погляд на сучасний електронний «поп», з використанням dance-саунду і класичного симфонічного оркестру, який складається з 50-ти музикантів. Треки містять в собі величезний заряд обрядових пісень – мантри, близькосхідні співанки, колядки і щедрівки… Музика народів різних релігій, яка присутня у творчості Dazzle Dreams, проходить одним світлим лейтмотивом, пропагує загальнолюдські цінності і гармонію у стосунках між різними віросповіданнями.
 
На сьогодні багаж групи налічує три кліпи і готується четвертий.
 
Кожна відео-робота проекту – це певний виклик громадській думці. Перші два кліпи «SOS» та «Ікона» зняв режисер Віктор Скуратівський, який вважає, що ці ролики повинні стати найпровокаційнішими і найсуперечиливішими відео-роботами року. «Ікона» – історія втраченого сенсу в релігії, про її, можливо, неземне походження. Хлопці з Dazzle Dreams зіграли ролі іншопланетян, які прибули на Землю повернути людям давно втрачені духовні цінності. В останній відео-роботі Dazzle Dreams «Shock your mind» Dimitri та Шура вирішили не відступати від свого амплуа і знову «шокувати розум» прихильників. Режисер кліпу – Євген Тимохін. Цей молодий режисер відомий і за межами України. Його відео-робота на «Le Forze del Destino» оперної співачки Олени Гребенюк посіла перше місце на міжнародному фестивалі відеокліпів «Euro Video Grand-Prix 2006». Dazzle Dreams співпрацювали з Пітером Ґебріелом і етно-електронною формацією «Afro Celt Sound System». Виконавці зі світовим ім’ям були задіяні у шоу «Dazzle Dreams. Groove Inspira», організованим групою. Спеціально для участі в акції у Київ приїхав Irji Wehle з Чехії, спеціальний гість — Cosmic Orient (законодавець моди на електроніку з азіатськими етнічними мотивами) і дядько Штефан з Карпатських гір.
 
Тепер Dazzle Dreams планують всеукраїнський концертний тур. Група виступить на найліпших концертних майданчиках країни. Вона здивує своєю позитивною енергетикою, модним звучанням і незабутнім шоу.
 
Яскравий виступ Dazzle Dreams відбувся 18 жовтня 2007 р. у Палаці Спорту, де в рамках грандіозного концерту команда, єдина з усіх українських учасників шоу, зіграла на одній сцені з Chemical Brothers.
 
20 жовтня 2007 р. відбулася зйомка нового кліпу групи на пісню «Shake», яку хлопці заспівали дуетом з Наталією Морозовою.
 
У групі Dazzle Dreams відбулися й інші зміни. Окрім уже відомих учасників колективу Шури Гери і Dimitri-я, у склад команди віднині входитиме і Грег Ігнатович. Він і раніше працював з групою, але як музичний аранжувальник студії Дмитра Ципердюка «COCOON».

датировано: 17.05.2013


Читать в архиве по теме 5:
18.05.2013
Видео
Лідер Dazzle Dreams, Дмитро Ципердюк презентує першу пісню свого нового сольного проекту Luiku, назва якого є поєднанням імені персонажу фільму Табір Йде В Небо Лойку Забара і західноукраїнського слова «вуйко»
20.08.2009
Фото
Музичний фестиваль Гніздо вже вшосте відгримів у місті Біла Церква. Проте, цього року яскраве і очікуване свято мало дещо гіркий присмак
21.11.2008
Фото
20 ноября свой 7-й день рождения отпраздновал один из культовых столичных клубов – «44». Начиная с девяти вечера, двери клуба были радушно распахнуты для всех гостей, спешивших поздравить любимое заведение с весомой датой. А таковых было немало
04.07.2008
Фото
Следующий, завершивший весь фестиваль день ознаменовался гала-концертом на который съехалось множество звездных гостей, чтобы окончательно удовлетворить и без того не разбалованную местную публику. К слову, публики в стенах крепости в этот последний вечер наблюдалось такое количество, которого было вполне достаточно, чтобы в корне изменить ход истории несколько столетий назад – такой толпе никакой штурм не страшен
22.03.2007
Новости
Ідея конкурсу виникла після того, як до музикантів надійшла перша пропозиція зробити ремікс від тернопільчан із «Холодного Сонця». За словами чільника «Dazzle Dreams» Дмитра Ципердюка, було дуже цікаво почути свою композицію в оригінальному «роковому» втіленні.

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua