Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
11
июня
2009
Киев
клуб «Филин» 
Время: 18:00. Вход - 30 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Divert

Divert

Гурт Divert був створений в жовтні 2001 року шляхом знайомства Анатолія Іванюка (гітара) з Денисом Кириченком (гітара) та Денисом Кузьміним (барабани). В подальшому до них приєднався їх спільний знайомий Юрій Москалюк (бас – гітара). В такому складі гурт й розпочав здійснювати свої перші кроки. Остаточно склад гурту був сформований з появою в червні 2002 року Сергія Ковриги (вокал).

Перший концерт в якому приймав участь гурт Divert відбувся в вересні 2002 року в міському паркі культури. В подальшому гурт неодноразово виступав в Фастівському будинку культури, все в тому ж міському парку та в 9-й школі.

В 2005 році гурт залишає Денис Кузьмін (барабани). На зміну йому приходить Денис Варварський, який успішно вливається в колектив.

В 2005 році за ініціативи гурту Divert, на власні кошти випускається спільний, з іншими гуртами, диск музичних композицій: «Резонанс № 1» на якому було представлено 4 композиції гурту Divert.

В вересні 2006 року гурт залишає Юрій Москалюк (бас – гітара). В зв’язку з даною ситуацією Анатолій Іванюк змінює вид інструменту та починає грати на бас гітарі.

В даному складі гурт приймає участь у рок фестивалі, що відбувся 1-го грудня 2006 року в міському палаці культури м.Фастів.

На даний момент гурт працює над випуском другої частини музичної збірки «Резонанс» та власним альбомом.


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua