Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
5
ноября
2006
Киев
клуб «Барвы» 
Начало: 19:00. Вход - 15 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Допинг

Допинг

Народженням гурту DOPING можна вважати серпень 2005 року, коли до Андрія (гітара, вокал) та Семена (барабани), які періодично намагались щось грати, приєднався Бєлий (бас). Через три тижні в рамках байкер-шоу в м.Хуст відбувся перший концерт формації, де хадлайнером стала івано-франківська «Карна».

У цей час уже записано кілька демок, що, на величезний подив, дало можливість гурту стати номінантом «Панк-відкриття року» на всеукраїнському інтернет-форумі.

До кінця 2005 року допрацьовується програма. Разом із The Symbioz гурт організовує та бере участь у головному, а опісля — регулярному панк-дійстві Ужгорода «Punk Ataka», хедлайнерами якого стають ска-панки із Франківська «Коробка». Аби об’єднати організаційні сили, Doping і The Symbioz створюють «Ужгородський панк-фронт» (UPF), який невдовзі стає стрижневою концертною потугою міста.

До початку 2006-го Doping стає одним із основних панк-гуртів Закарпаття. Протягом року проводиться ряд виступів у містах України — Києві, Хмельницькому, Херсоні, Львові, Ужгороді, а також поза межами країни — у Словаччині. Doping грає на одній сцені як із головними альтернативними гуртами України, так і зарубіжними бандами.

Кілька пісень групи потрапляє до 2 панк-збірників Росії. Ведуться експерименти з грою в 2 гітари, після чого приймається рішення й надалі грати втрьох.

Записуються нові демо, починає формуватись власне звучання, яке включає в швидкий мелодійний панковий саунд елементи хардкору, тексти переважно соціальні, також із гумором та сарказмом. Нарешті в червні 2006-го Doping уже має постійне місце для репетицій, взявши кілька кредитів на апаратуру.

2007-й рік є переломним. Doping відіграє близько 30 концертів в Україні та Угорщині. У лютому разом із гуртами 10-20 Без Выходных (Харків), Серцевий Напад (Чернівці), Йожики (Київ) проходить перший всеукраїнський тур формації. Допрацьовується новий матеріал, а кілька пісень потрапляє до 3 українських панк-збірників.

У липні відбувається ще один тур гурту Doping, який через форс-мажори в інших груп-учасників туру стає сольним.

17 жовтня 2007 року разом із 10-20 Без Выходных та The Symbioz водночас презентовано дебютний альбом та офіційний сайт гурту. А з 17 жовтня по 4 листопада з концертними презентаціями своїх альбомів спільно з 10-20 Без Выходных пройде тур Україною. Узимку плануються тури Угорщиною та Словаччиною.

Крім того, учасники гурту досягають успіхів у спорті: Андрій — КМС, кікбоксинг, Семен — КМС, сноуборд. Обидва — кількаразові призери всеукраїнських та міжнародних змагань

Дискографія:

2007 - DOPING

        Cостав:
Андрій (гітара, вокал)
Семен (барабани)
Вова (бас, бек-вокал)


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua