Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
29
мая
2016
село Соснівка
берег річки Коломак 
(12 км від Полтави)
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
ДримбаДаДзига

ДримбаДаДзига

Ідея створення гурту почала втілюватися на весні 2006 року, за ініціативи бас гітариста Олександра Новіченка та музикантів Віталія Єрмака - барабани, Сергія Хітсуна - гітара, Інни Прокопчук - вокал, Сергій Соловій - труба, дримба,Сергія Броварнюка - звукорежисер. Втілення думок в життя дало відповідь на питання «Чи можна об'єднати етнічні твори із сучасною музикою?» І цією відповіддю стала поява на українському музичному просторі гурту ДримбаДаДзига, визитівкою якого є пісні з глибоким українським корінням, потужним оригінальним саундом з елементами ска, фанка, хардкору, у якісному драйвовому виконанні.

Концертний шлях гурту розпоча вся у 2007 року, коли відбувся перший виступ на презентації збірника «Я люблю Карпати». Цей концерт був своєрідним стартом у послідуючій низці фестивалів та клубних виступів ДримбаДаДзи ґа в Україні та за кордоном. Першим великим фестивалем для гурту став «Країна Мрій», на якому ДримбаДаДзига виступала в якості приємної несподіванки для слухачів. Наступними кроками стали виступи на фестивалях, які вперше були презентовані в Україні, і мали високий рівень організацією та вразили складом запрошених артистів. Це були такі фестивалі як «Славське rock», яскравий і потужний фестиваль «Підкамінь», зовсім молодий фестивалі «Етноеволюція» та «Рожаніца». Також багато концертів відбувається за кордоном, а саме у Польші: «Vatra v Lugah», «Letnia academia filmova», фестиваль «Sarri», Але самим великим досягненням ДДД в 2007 році став фестиваль «Przystanek Woodstok», один із самих великих фестивалів в Європі, на якому ДДД мала нагоду представити Україну серед інших гуртів з різних країн світу.

Метою ДДД є відтворення та розповсюдження української музичної культури, гармонійно переплетені між собою етнічні та сучасні музичні напрями у творах ДДД роблять її прогресивною та сприятливою для слухачів з різними вподобаннями та смаками.

датировано: 17.10.2012


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua