Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
23
октября
2016
Киев
клуб «Docker pub» 
Время: 19:00.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Дикі Серцем
FacebookВКонтактеYouTubeДобавить

Дикі Серцем

Дикі Серцем - український рок-гурт з міста Львова, заснований у 2009 році. Гурт був створений з ініціативи гітариста Олега Лацика та барабанщика Василя Довганика. Перший склад гурту сформувався з приходом вокаліста Романа Козака та бас-гітариста Дениса Чуйко.

Стиль музики був сформований не відразу. З самого початку це був поп-рок з елементами британського року, інді, панку та блюзу. Пройшло багато часу поки в «Дикі Серцем» виробився свій стиль.

Після першого року спільної співпраці та декількох успішних концертів, перед гуртом стає випробування - в гурті залишаються лише засновники - Олег і Василь. Пів року гурт був у «застої». Після тривалих пошуків вокаліста і бас-гітариста, влітку 2010 року до гурту приєднюється бас-гітарист Любомир Ковч. Гурт починає працювати над музикою але доволі повільно через відсутність вокаліста. Тривають пошуки, проби... і майже через рік в 2011 році в гурт дуже швидко вливається четвертий учасник, вокаліст - Роман Милян. З того дня єдиною зміною в гурті був прихід нового басиста Сергія Ляшука у 2012 році. 

З приходом Романа, для гурту настає новий етап, друге дихання і гурт починає стрімко розвиватися. Роман стає не тільки вокалістом, а і менеджером гурту.

Наступним кроком стає студія звукозапису і запис першого сингла «Розправляємо крила», який значно «розв’язав руки» і дав можливість слухачам зрозуміти, що гурт повертається з новими силами. Після запису декількох пісень гуртом зацікавлюється продюсер,  з яким гурт працює майже рік. Під час співпраці гурт випускає успішний спільний сингл «Йде різдво», який згодом, після завершення співпраці, переходить до іншого гурту згідно з авторськими правами продюсера.

Надалі гурт знову починає  розвиватися самотужки, та завдяки навикам та лідерским здібностям Романа, стає на передову і починає завойовувати українських слухачів. Гурт знімає відео роботу на пісню «Вона твоя» та веде активну концертну діяльність. На рахунку в гурті вже є такі фестивалі, як «Руйнація», «Підкамінь», «Захід», «Октоберфест», «Дні добросусідства», виступ на головній сцені до Євро 2012 у Львові, головні сцени до дня міст та багато інших.

Мета

На момент створення гурту була дуже проста та зараз вона набула глобального характеру, так як базується вона на очевидних речах: людяність, любов, дружба, життя, відносини. Основні проблеми, які можна розкрити в текстах, це прохання до людей вірити у свої сили, допомагати ближнім, цінувати кохану людину, усміхатись кожному дню, вчитись на старих помилках і головне – бути самим собою.

Склад:
Роман Милян - вокал, слова, гітара (2011 – до сьогодні)
Олег Лацик - гітара, музика, слова (2009 - до сьогодні)
Сергій Ляшук - бас-гітара (2012 - до сьогодні)
Василь Довганик - барабани (2009 - до сьогодні)
Колишні учасники:
Любомир Ковч - бас-гітара (2010 - 2012)
Максим Чередниченко - бас-гітара (2011)
Роман Козак - вокал (2009 - 2010)
Денис Чуйко - бас-гітара (2009 - 2010)

 

датировано: 19.08.2013


Читать в архиве по теме 1:
20.08.2013
Видео
Львівський рок-гурт Дикі Серцем випустив новий кліп на пісню «Життя у казці». Хлопці мають на увазі не якусь конкретну казку, а саме казкові життєві моменти, які постійно довкола нас але яких ми не помічаємо

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua