Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
27
июня
2009
Киев
«Беарс центр» 
(ул.Попудренко 52а, второй этаж) Вход свободный.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
End Of Limits

End Of Limits

Гурт розпочав свою діяльність у 2002 році у місті Миргороді під назвою «TIME OUT».  На той час до його складу входили три учасники: Олексій Марцев (ударні), Павло Алексєєв (бас-гітара) та Володимир Коваленко (соло-ритм гітара і вокал). За два роки існування «TIME OUT» представляв свою творчість на деяких фестивалях та в різних клубах України (Київ, Тульчин, Полтава, Вінниця, Миргород..). Через невизначеність у творчому виборі, нестабільність життєвого шляху та складні відносини з колективом у 2005 році Олексій покинув хлопців. Випустивши свою власну збірку пісень з назвою «Есть шанс» та сингли «Посмотри», «Жыл –был» та декілька реміксів він деякий час займався власною концертною та творчою діяльністю. На цей час до гурту приєднався інший «володар барабанних кілець» - Юрій Цуркан.

У 2004-2005 р.р., змінивши назву гурту на «Кінець обмежень», хлопці випустили   свою першу збірку пісень під назвою «Я іду до Тебе». За допомогою студії «REVOLUTION» та сприяння видавництва «Лепта-Арт» збірка невеликим тиражом розійшлася по країні. Новий гурт не зупинявся на досягнутому. Продовжуючи брати участь у фестивалях  потрапив на «G.B.O.B.», де зайняв друге місце серед учасників Полтавської області. Ротація треків  та прямі ефірні інтерв’ю на FM радіо станціях «Ваша хвиля», «Еммануїл» зближували слухачів з творчістю музикантів. «Кінець обмежень», запрошували грати в молодіжних клубах і таборах міста Києва(«Extreem»), Миргорода(«Хочу жити»), Кременчука(«Free club», «К-7»), Полтави(«Клуб 22») та ін.

Коли у багатому різноманітті назв сучасних гуртів з’явився гурт «Без обмежень» назви почали плутати.  Довелося знову змінити назву на «No Limits». Та через поширення чуток про існування гурту з такою ж назвою народилась ідея про «ENDOFLIMITS». На початку 2007 року, нові зміни в баченні музики внесли корективи у саунд та стиль.  Колектив знову формується до попереднього складу. Після повернення Олексія Марцева гурт почав називатися «ENDOFLIMITS». Бренд вирішили залишити в оригіналі (тільки на англійській мові). На даний час музику, яку створюють хлопці охарактеризовують як «creative rock». Через постійні „експерименти на сцені” кожен виступ «ENDOFLIMITS». по своєму оригінальний. На цей час (08.08.2007) створюється новий україномовний альбом, приймаються нові запрошення до участей у різних музичних акціях, встановлюються і розширюються контакти з кураторами музичних проектів.

Витрачаючи основний час на забезпечення життєвих потреб, будучи столяром та бізнесменом (Павло), фотографом та трейдером (Олексій), столяром та учителем теології(Володимир), ці креатині хлопці  досягли не мало і в музичній сфері діяльності:
-          Переможці на радіо «Ваша хвиля - Полтавський хіт»
-          Ротація на радіо «Nika-Fm», «Радіо 5»
-          учасники «Світле радіо», Київ
-          2-ге місце по Полтавській області на світовому фесті «G.B.O.B.»
-          представники Полтавської області на всеукраїнському фестивалі «Мазепа фест»
-          призери фесту «Зорі Полтавщини»

Цілі гурту «END OF LIMITS»: творити справжній позитив, досягти «Таврійські ігри», «Євро бачення», не виключно Європу, Росію та Америку, також внести свій посильний вклад в трансформацію музики  в Україні.

Нинішній склад:
Володимир Коваленко - лідер гурту, тексти, музика, вокал, гітара
Олексій Марцев – ударні
Павло Алексєєв – бас, бек-вокал
 
Ми дякуємо за підтримку та допомогу всім тим, хто на нашому шляху, будучи поряд з нами, не був байдужий. Щиро вдячні Валерію Коропу, Володимиру Голубничому, студії «REVOLUTION»,  видавництву «Лепта-Арт», молодіжній організації «Хочу жити»,    фотографу  Сергію Міненко молодшому.


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua