Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
24
мая
2015
Киев
клуб «Fight House» 
(Верхний Вал, 24) Время: 19:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Ефір
ВКонтактеTwitterMySpaceYouTube

Ефір

Гурт «Ефір» існує не так багато часу аби бути відомим усім гарним людям, і не так довго виховує себе, щоб задовольняти смаки меланхолійних естетів чи меломанів – флегматиків.

Познайомились один з одним майже одночасно в місті Ірпінь у 2007 році. Подумали та вирішили , що можемо стати не просто друзями. Музичні смаки хоча і різні в кожного з нас, але це як виявилось потім сприяло процесу сублімації - переходу з одного стану в інший))) Отож і почали разом репетирувати. Складаємо музику спільно, окремі ролі дістаються кожному тільки під час виступів та записів пісень.

Царство звуків та відчуття слуху – ось якими категоріями ми прагнемо заволодіти, тому і вирішили обрати назву гурту саме таку – «Ефір»

Гурт «Ефір » крім концертних виступів як в себе «вдома» так і за межами рідного міста(Немирів, Рівне, Вінниця ) має за невеликий термін свого існування і фестивальні – «МУЗЕНТРОПІЯ»(2007), «Рок - ластівки»(2008), «ПроРок»(2008). 

У жовтні 2008 року гурт записує перший сингл на студії звукозапису Blacklightstudio. Зведенням займався Сергій KNOB Любинський.

На сьогодні у нас на меті є продовження студійної роботи, а також, звичайно, дарувати свою творчість на виступах, на фестах.

Склад гурту:
Андрійченко Наташа- вокал
Притюпа Вася – гітара
Некрасов Льоша- бас
Корольов Дєня- барабани.

датировано: 05.08.2013


Читать в архиве по теме 3:
29.12.2011
Новости
Українська альтернативна trip-rock команда «Ефір» презентує EP «Еммамсумсам». Диски можна буде придбати на концертах гурту, або скориставшись формою для замовлення на офіційному сайті
19.03.2010
Фото
7 марта Іншамузика решила порадовать нас очередным кавер-концертом, который был посвящен Международному Женскому Дню и открыл сезон «Bingo Cover Fest – 2010»! Особенностью оного было обязательное условие – женский вокал. Итак...
16.03.2008
Фото
Прошедший 10 марта в клубе Бинго Woman'n'roll Fest - концерт из тех, после которых положительных эмоций и замечаний остается поровну. Любое музыкальное действо воспринимается интересней, если оно подвязано с какой-то идеей и включает элемент общения. В данном случае предполагалось именно так, и, к чести организаторов, можно сказать, что план по интересности был выполнен

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua