Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
19
ноября
2011
Киев
клуб «Gallery Hall» 
При участии Василия Гоцко вокалиста Холодне Сонце. Время: 20:00. Вход свободный.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Elleven Project
ВКонтактеTwitterMySpaceДобавить

Elleven Project

Яку дату вважати днем народження проекту Elleven достеменно невідомо.

Відомо лиш те, що ідея поєднання поп-музики, електроніки та альтернативного року в рамках комерційного формату звучання народилася у клавішника Пекуровського Гліба та гітариста Ніка на початку 2008-го року у прагненні переформатування своєї творчості на сучасний матеріал європейського зразка. Тому в липні того ж року ними оголошується про формацію нового музичного проекту та запускається його офіційний сайт. Символом їх починань стає пісня Ігри В Алісу - перше творче надбання, написане під лейблом "Elleven".

Пізніше, в рамках набору виконавців до живого складу гурту приєднується ударник Максим Іванисенко. Найцікавішим же фактом із історії гурту є той, що після півроку проведення прослуховувань вокалістів місце за мікрофоном у підсумку зайняв... колишній клавішник Гліб, якого у терміновому режимі було відправлено на вокальні курси.

Від самого початку існування проект практикує двомовність виконання - серед англомовної більшості знаходиться місце і для україномовних пісень. Таким чином, на переконання учасників гурту, зберігається вірність як стилістичній приналежності музичного матеріалу, так і вуху українського слухача.

За останній рік проект провів низку публічних виступів та досяг домовленностей щодо запису дебютного альбому. В найближчих планах колективу - два сингли, одним з яких ще від самої миті народження проекту судилося стати пісні Ігри В Алісу.

На даний момент гурт знаходиться на стадії репетицій та запису нового матеріалу. Всю медійну інформацію можна знайти на сторінках офіційного сайту у розділах Галерея, Медіа та на сторінці MySpace гурту.


Джерела:
 - офіційний сайт


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua