Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
12
октября
2014
Киев
клуб «Gogol BARdello» 
Время: 22:00.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
FarInHate

FarInHate

Історія гурту розпочинається в жовтні 2008-го року, коли гітарист Андрій і барабанщик Антон вирішують реанімувати свою колишню групу «Кренч». Гурт вирішують назвати Far In Hate, що в перекладі значить «Далеко в ненависті» і крім того співзвучне з назвою температурної шкали.

В нову групу повертається вокаліст Льоша. І вже в такому складі гурт запрошує в гурт Саню, гітариста по профілю, в якості бас-гітариста. Сашко швидко кооперується, купляє бас-гітару і швиденько підтягує вміння грати на ній. Після цього починається робота над матеріалом, і з’являються перші пісні – суміш панку з хард-роком.

Перший виступ новоствореного гурту пройшов на 20-му фестивалі студентської самодіяльності «Я і гітара». Зимою в гурт запрошують другого гітариста – Рому, дякуючи якому, звучання стало більш «металічним», мелодійним і водночас більш тяжким. Почалась інтенсивна робота над звучанням.

В червні-місяці двома гітаристами гурту було прийнято важке, але важливе рішення - вони покидають гурт «4-орті-шо», ще один гурт, в якому вони грали. Приблизно тоді ж приймається рішення взяти в гурт другого вокаліста, щоб зробити звучання більш тяжким і більш експресивним. Другим вокалістом стає ще один Льоша, який до того був автором текстів. І гурт починає грати музику, яку напевно можна охарактеризувати як alternative metal. Крім того, тексти пісень стають більш філософськими, вдумливими, намагаються передати певну ідею про світ навколо нас.

Дебютом гурту в новому складі і з новими піснями стає «Friends Goat Party» в арт-клубі «Квадрат». В серпні 2009-го року виходить дебютний ЕР групи – «За мить до життя». Восени того ж року гурт покидає барабанщик Антон і, через невеликий період часу, його місце займає новий учасник - Макс. Історія гурту продовжується…

Склад:
Льоша «Fable» Дивачевський – вокал
Льоша «ZюZік» Семещук – вокал
Саша «Just» Себестьянович - бас-гітара
Андрій «Dallas» Далевський – гітара
Рома «Overkill» Гречух – гітара
Максим «MaXi» Вишневський - барабани


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua