Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
24
ноября
2016
Киев
клуб «Sentrum» 
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Фіолет
FacebookВКонтактеMySpaceYouTubeLast.FM

Фіолет

Перед вами – абсолютно нове ім’я в українській музиці. Перед вами – один із найвишуканіших кольорів у світі. Перед вами – слова і музика, народжені щирістю ВІДЧУТОГО. Перед вами – життя у його щасливих дрібницях та емоціях.

Музична формація =ФІОЛЕТ= зародилася на початку 2009-го року як акустичний проект Сергія Мартинюка та тодішнього бас-гітариста луцького гурту «В.О.Д.А.» Андрія Олексюка. У такому складі дует взяв участь у кількох літературно-мистецьких акціях, де презентував світу свою творчість, яка містила експериментальну суміш лірики, реггі та репу.

З часом до команди приєднався один із кращих луцьких клавішників Петро Свіст. Пізніше =ФІОЛЕТ= вирішив взяти до гурту «живу» ритм-секцію.

Відтак, на сьогодні гурт існує в наступному складі:
Андрій Олексюк - бас-гітара
Валентин Миронюк – барабани
Олексій Лазарєв – акустична гітара
Петро Свіст - клавіші, музика, аранжування
Сергій Мартинюк – вокал, музика, тексти
Також останні місяці з гуртом працює Юрій Шрай – труба.

Щодо музичної стилістики гурту, то фіолетова музика – це емоційно-вибухова суміш репу та хіп-хопу, реггі та босанови, джазу та фанку, заправлених на змістовних текстах та відсутність боязні експериментувати з кожною наступною піснею!

На сьогодні в гурту є готова програма для більш як годинного виступу. А також кілька експериментальних пісень із фольк-дуетом «Сусідки».

Одним із найяскравішх виступів гурту став розігрів БУМБОКСУ 20 березня в Луцьку в рамках проекту «Країна 482», де =ФІОЛЕТ= показав себе з найкращих своїх сторін.

датировано: 10.10.2015


Читать в архиве по теме 7:
17.10.2017
Новости
Фіолет презентував другий сингл з майбутнього альбому — пісню «П'яні Мости». Саунд-продюсером треку став Артур Данієля. Це вже друга спільна робота після дебютної «Романтики»
03.09.2016
Новости
На екваторі останнього місяця літа 2016-го ФІОЛЕТ презентував свій новий міні-альбом на слова українських поетів. Робота над альбомом, який отримав назву «Навірші», тривала останні декілька місяців, у перервах між фестивальними виступами та записом іншого, «програмового» EP ФІОЛЕТу – «TrueLove»
10.10.2015
Новости
«Зайве, мабуть, пояснювати весь символізм назви альбому – в ній відбилися наші теперішні реалії, всі наші «всупереч», «за» і «проти». «Пісні любові…» чи не найбільш життєствердна наша робота, наскрізний лейтмотив якої – незламна віра в краще», - Сергій «Колос» Мартинюк
12.12.2014
Фото
На свій 5-ий День Народження гурт влаштував великий тур містами України. Завершальний концерт відбувся 7-го грудня в місті Київ. Про сам концерт, 5-ий вимір, Тартака і «стейдж-дайвінг» далі
24.10.2014
Новости
Луцький Фіолет виклав для вільного завантаження на своїх офіційних інтернет-сторінках новий сингл на пісню «Сини», яку присвятив українським воякам. За словами музикантів, трек був написаний нещодавно і за короткий час набув матеріального втілення
11.10.2012
Видео
Луцький гурт Фіолет 1 жовтня, в Міжнародний день музики та свій третій офіційний день народження, презентували свій новий студійний альбом, який отримав символічну назву «Rock’n’love». 

Платівка — результат більш ніж річної студійної роботи гурту під керівництвом лучанина Романа Сороки
03.11.2010
Новости
В листопаді 2010-го року музична формація «ФІОЛЕТ» з міста Луцька презентувала світу інтернет-реліз свого дебютного міні-альбому під назвою «Трохи Тепла». Альбом для вільного скачування був викладений командою на своєму сайті групи

вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua