Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Флаєр
FacebookВКонтактеYouTubeLast.FM

Флаєр

«ФЛАЄР» дебютував на сцені Рівненського палацу дітей та молоді 28 грудня 2008 року. Саме ця дата, вважається початком музичної кар’єри вже самостійного рок-гурту. Це молодий та перспективний проект.

Наразі це згуртована команда сучасних творчих людей, спільна мета яких – донести до слухача свої ідеї думки та почуття, надихаючись українською культурою, мовою та менталітетом українського народу.

Сьогодні «ФЛАЄР» - це Старжинський Євгеній (вокал, гітара, аранжування), Старжинський Юлій (гітара, бек-вокал), Куровський Андрій (бас гітара, бек - вокал), Ольга Трофимчук (скрипка) та Тарас Мозоль (ударні, перкусія).

За період з 2008 по 2012 рік колектив встиг видати дебютний альбом, зробити повноцінну його презентацію, поїздити по Україні з виступами, взяти участь в фестивалях української альтернативної музики, відіграти на одній сцені з відомими українськими командами, знайти свій власний стиль, слухача, звучання та відкрити власну студію звукозапису «Zefir Music». На цьому «ФЛАЄР» не зупиняється, а навпаки, рухається у потрібному напрямку.

Для кожного учасника гурту участь у проекті є не лише засобом реалізації творчих планів, а й можливістю донести до молоді своє світобачення, запропонувати аудиторії новий, яскравий, свіжий стиль виконання сучасного альтернативного поп-року.

Діючі учасники:
Євгеній Старжинський (вокал, гітара)
Юлій Старжинський (соло-гітара, бек-вокал)
Андрій Куровський (бас-гітара, бек-вокал)
Ольга Трофимфук (скрипка)
Едік Гончук (ударні, скрипка)

Дискографія:
2012 - Зроби свій вибір (сингл)
2012 - Я люблю тебе (сингл)
2012 - Не плач (сингл)
2012 - Час летить (сингл)
2010 - Між містами
2009 - EP Весна

датировано: 10.09.2012


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua