Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
27
июня
2015
Киев
клуб «Nivki-hall» 
Время: 19:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Фліт
FacebookВКонтактеTwitterYouTube

Фліт

Івано-Франківська група Фліт cтворена в 2001 році. Побачила багато людей в своєму складі. З 2003 року склад групи є таким:
вокал - Новиков Володимир (Жаба);
бек-вокал - Бєляков Віталій (Бєля);
гітара - Марків Андрій (Маркер);
бас-гітара - Копієвський Михайло (Міша);
ударні - Озарко Ігор (Круглий).

Основним напрямом в стилі є інтелігент-панк-рок. В грудні 2003 року Фліт випустили дебютний музичний альбом «Світ такий…», та музиканти не припиняють свою діяльність і продовжують творити і готувати пісні для нового альбому. Підтримка на концертах говорить про те, що група робить це не дарма. Люди, які придбали примірники альбому або яким довелося прослухати весь альбом, дають позитивні відгуки, тобто бачать майбутнє групи Фліт. Це дає групі бажання творити далі – більше і краще. А ще хлопці не уявляють себе без цього, оскільки музика стала частиною їх життя.

Друзі музикантів, яким цікава творчість групи, намагаються допомагати зростанню популярності Фліт. Взяли на себе художнє оформлення обкладинки альбому «Світ такий…». Особливої подяки заслуговують пани Романи – Калин та Костюк (гр. Гринджоли), які допомагали записувати альбом на власній студії «Рома». Без їх допомоги та ентузіазму, хтозна як би відтворилися пісні в реальності.

Альбом «Світ такий…» тиражувала компанія «Grolis Records» (м. Тернопіль.).

На початку 2004 року, групу покинув бек-вокаліст – Бєля.

В травні 2004 року Фліт зняли відео-кліп на пісню «Їжачок» ( Кліпмейкери, режисерська робота та монтаж - Едуард Скрипник та Ніна Остяк; Майстеринг – Едуард Скрипник, Талалаєв Володимир).

В жовтні 2004 року, компанія «Ukr-Musiс» (м. Київ), перевидала альбом «Світ такий…»Тепер крім аудіо-треків на дисках є можливість переглянути ще й відео…

2004 рік відзначився активною концертною діяльністю. Найяскравішою подією була поїздка в м. Запоріжжя, де відбувався фестиваль «Перлини Сезону 2004»

Група Фліт активна працює над матеріалом до нового альбому.

На початку 2005 року записана пісня, «Згаяний час», яка ввійде до нового музичного альбому групи, і на неї ж знімається відео-кліп, вихід якого в світ очікується в травні місяці.

Також група може потішити своїх шанувальників ще одним кліпом!!! Нарешті, пісня «Вийди, моя люба…» відтворена нашим другом Андрієм Гусаком (bogus080882@rambler.ru) у вигляді мультиплікації.

Чекайте найближчим часом нової інформації від групи ФЛІТ.

Всім друзям та прихильникам величезний привіт!

датировано: 28.03.2016


Читать в архиве по теме 1:
28.03.2016
Новости
Вішій увазі: КораЛЛі, Біла Вежа, Веремій, Мотор'ролла, П'ятий вимір, Фліт

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua