Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
21
мая
2014
Киев
клуб «44» 
Время: 21:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Фолькнери
FacebookВКонтактеTwitterYouTube

Фолькнери

Фолькнери – мандрівні музиканти, що подорожують по Україні та світу на велосипедах, вишукуючи та записуючи автентичні пісні. Далі – «реінкарнують» їх, надаючи оригінального звучання, або, як хтось каже, «партачать» їх. Свою унікальність гурт вбачає в  поєднанні автентики та модерних  драйвових ритмів, етно та альтернативних стилів музики, називаючи усе це «фрі-фолком».

Гурт заснований Володимиром Мулярем та Яриною Квіткою у 2009 році в Києві. З тогоього часу був учасником відомих фестивалів як в Україні, так і в країнах Європи: «АртПоле», «Трипільське коло», «Terra Heroica», «Рожаниця», «Країна Мрій Різдвяна», «Mikołajki Folkowe» (Польща), «Рок-Коляда», «Країна Мрій», «Трипільські зорі», «Festiwal Folkloru Polskiego 46. Sabałowe Bajania» (Польща), «Letnija Akademijа Filmowa w Zwierzyńcu» (Польща), «Muzyczne Dialogi nad Bugiem» ( Польща), «Jarmark Jagelonski» (Польща); «Mėnuo Juodaragis» (Литва); «Камяница» (Білорусь).

Під час Днів України у Великій Британії (жовтень 2013 р.) колектив представляв Україну музичну, виступивши у серці Лондона на одній сцені з гуртами Воплі Відоплясова, Kozak System та Тарасом Чубаєм.

датировано: 09.04.2014


Читать в архиве по теме 1:
13.06.2014
Видео
Містична історія про кохання, що може бути даром і мукою, приносити смерть і відродженя. Архаїчна назва пісні про «вороння», «чорних птахів» і ворожіння на Івана Купала сплелася із образами привидів і їх напруженого чаювання серед похмурого осіннього дня

вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua