Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
9
мая
2014
Киев
клуб «Бочка на Подоле» 
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
F.R.A.M.
ВКонтактеДобавитьДобавитьДобавить

F.R.A.M.

Драйвовий етно-рок з волинкою. Старовинна музика та сучасний роковий запал. В найкращих традиціях In Extremo, Cruachan та інших флагманів жанру.

Професійний гурт.

Має три окремих програми російською та українською мовами, а також інструментальну для середньовічної дискотеки та підзвучки усіляких тематичних шоу.

Також виконує волинковi кавер-версії пісень популярних гуртів.

Дали безліч клубних та фестивальних концертів в Україні, Польщі, Росії та Білорусі, та співпрацювали з музикантами світового рівня.

датировано: 11.01.2013


Читать в архиве по теме 4:
18.04.2011
Фото
Отличный гиг! Кто не был - срочно читать отчет, смотреть фото и проникаться!
25.01.2010
Новости
Бадьоро крокуючи Подолом крізь холодне київське повітря, я наспівував щось на кшталт «б’є життя через край» і радісно посміхався. На свій другий день народження Чорна Перлина запросила Тінь Сонця, ТаРуту і F.R.A.M. Як факт, я давно хотів познайомитися з творчістю цих гуртів наживо, тож настрій у мене був піднесено-пречудовий. Але дорога наша повна сюрпризів...
12.10.2009
Новости
Иногда успешность или провальность мероприятия определяется одним единственным фактором. В данном случае им оказался клуб, а именно – «Бочка-Авеню», которая впервые стала площадкой для проведения готических мероприятий
30.04.2009
Фото
Появление очередного концертного агентства всегда дает надежду на обновление в устоявшихся форматах мероприятий. Таким новым толчком в готическом движении вполне может стать формация De Lumine, дебютировавшая 26 апреля с мероприятием The Valpurgy Night.

вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua