Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
28
сентября
2013
Киев
клуб «Route 66» 
Время: 19:00. Вход свободный.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Fun Fair
ВКонтактеYouTubeДобавитьДобавить

Fun Fair

Привіт, ми Fun Fair, рок-гурт з Києва. У музиці для нас головне — донесті свій настрій до Вас, наших слухачів. Досягти цього можна тільки вклавши душу в свою музику, і це ми називаємо рок-н-роллом. Послухайте, на що це схоже, дивіться відео, приходьте на наші концерти. Нехай це надихне вас на нові почуття, думки та ідеї. Це буде для нас найкращою нагородою. 

Ми пишемо та виконуємо різні за характером композиції. Хтось вбачає в них суміш класичного англомовного року, рок-н-роллу та арт-року. Дехто порівнює нашу музику з Queen, Marillion, The Doors та іншими класиками. Таких гуртів та виконавців сила-силенна, багато з них дійсно вплинули на нашу творчість. Але про це краще писати в мемуарах. Натомість ми вчиняємо просто — створюємо нову музику, пропускаючи через серце, та даруємо її Вам. 

довідка
 
Стиль: рок, арт-рок, рок-н-ролл та іх поєднання, здебільшого з англійською мовою виконання.
 
Склад: Сергій Вдовиченко (бас-гітара), Владислав Гаврильчик (клавішні), Михайло Краснянський (вокал), Микола Турунов (гітара), Олексій Слєтков (ударні).
 
Дата заснування гурту: 8 грудня 2006 року
 
Дебют: щорічний фестиваль-присвята Фреді Меркюрі, 29 вересня 2007 року, Київ, клуб «Паспарту»
 
Виступи: тематичні рок-фестивалі (присвячені the Doors & Jim Morrison, John Lennon, Queen та ін.), збірні концерти (Київ, Сімферополь), заходи продюсерського центру 101 (клуб «Філін», виступи на відкритих майданчиках), эфір на ТБ (канал М1), сольні виступи з кавер-репертуаром. 


Читать в архиве по теме 1:
27.12.2007
Фото
В этом году Джиму Моррисону, будь он жив, исполнилось бы 64. По доброй традиции, киевская рок-тусовка отметила 8 декабря концертом. В клубе Паспарту песни The Doors исполняли Doza, Fun Fair, Еренеріа, Angie Nears и DZD

вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua