Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
2
июня
2012
Киев
Музторг 
Время: 18:00. Вход свободный.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Германов
FacebookВКонтактеTwitterMySpaceYouTubeLast.FM

Германов

Гурт «Германов» - це українська музика з ім’ям. З кожним днем творчість колективу привертає все більше уваги шанувальників якісної музики завдяки унікальним аранжуванням, неповторному вінтажному драйву, поетикою пісень та, загалом, - щирості у кожній ноті.  

«Відвертість та правдивість для нас – це життєвий принцип», - розповідає лідер гурту та автор пісень Володимир Германов. «Бути тим, ким справді є» - це ще один життєво важливий принцип гурту, адже важко уявити музику колективу без прояву кожним з його учасників своєї творчої свободи. Завдяки цьому найбільш доцільним описом стилістичної спрямованості гурту буде таке розповсюджене, хоча й доволі умовне, позначення, як інді-рок. Саме незалежність (англ. independent, indie) - це синонім щирості, свободи, повноти та яскравості життя. І водночас це те, що робить музику колективу настільки близькою до слухача.

«Нас поєднує сама музика, а також прості речі, які не треба один одному пояснювати», - розповідають учасники гурту - «Ми разом через те, що нам є що сказати, нам є що зробити з семи нот, нам є про що співати. І нам це не треба доводити, це доводить за нас наша музика».

Склад:
Володимир Германов (вокал),
Олександр Курочкін (гітара),
Сергій Шмаркатюк (бас-гітара),
Іштван Седлар (барабани).


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua