Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
25
августа
2016
Киев
клуб «Docker's ABC» 
Время: 19:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Goodlife
ВКонтактеДобавитьДобавитьДобавить

Goodlife

Народжені та виховані в Нововолинську, Волинь, Західна Україна – вони грали разом ще до того як створили  GoodLife. Походячи із різних музичних виховань, кожен член цього колективу приніс унікальний музичний талант та досвід. Виховання в Україні не дозволяло в повній мірі  мати доступ до типової популярної західної рок-музики, але як би там не було, хлопці з  GoodLife  жадали та досягали «великого» звучання, яке було, та, в більшості є чужим для поп-сцени країн пострадянського простору. Рішуче налаштовані, вони успішно «знайомлять» слухачів із класичним звучанням рок-н-ролу у своїй країні, та, можливо, в певній мірі міняють їх відношення та наближають їх до музики, що люблять самі, GoodLife  відображають звучання деяких із «Великих», включаючи U2, INXS та Тhe Rolling Stones. Їхнє відношення до Української музичної індустрії надихнуло їх до ще більш Західного мислення, та проявляється воно у виключно живому звуці під час їхніх концертів (що, нажаль, й досі є непопулярним у Східній Європі)

Дуже швидко після численних репетицій, хлопцям запропонували виступити у центрі Луцька на місцевому фестивалі, однією із вимог якого  було обрати назву для гурту. Власне там і прозвучали перші авторські твори GoodLife, які пізніше увійдуть до їхнього дебютного альбому « The Voice Of Love». Назву для колективу запропонував Андрій, як цитату із однойменної пісні (Good Life) американського панк-гурту Audioadrenaline, яку на той час Андрій вважав за натхнення для життя, так як життя здавалось важким для нього, через численні проблеми на особистому рівні.

Матеріал для першого альбому був напрацьований, та незабаром, хлопці запишуть свій перший альбом «The Voice Of Love», який вийде невеликим тиражем у 2004 році. Альбом вважається одним із перших україномовних альбомів у стилі  Gospel-Rock. Основну масу тиражу легко вдається продати в США, Канаді, Голландії та Польщі ,втім, слухачам із Заходу залишається бажати того-ж самого продукту, тільки на зрозумілій для них мові….Це і  стало приводом для того, що GoodLife вирішили писати, та виконувати свої твори на англійській мові, так як вірять що зможуть завоювати не тільки вітчизняну прихильність.

Твори GoodLife як українські так і англійські мають більше запитань ніж відповідей, та часто-густо, несуть у собі послання про любов, пошук правди, неодноразово переплітаються навіть з самим Богом та несуть у собі потужну позитивну енергетику.

Cостав:
Андрій Омельченко – вокал, гітара;
Вадя Журавель – бас;
Дреля (Андрій Шеляг) – гітара, вокал;
Янні (Коля Шеляг) – барабани;
Kisluy (Кислянка Петро) - менеджер.


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua