В усього є свій початок та кінець. І як не прикро казати, цей пост може стати останнім в нашій 14ти річній історії. ROCK.KIEV.UA робився людьми для людей, тож ми розраховуємо на взаємну довіру та підтримку. Ми запустили проект по збору коштів на «дефібриляцію» Київського Рок-Клубу на платформі «Спільнокошт». Нам потрібна ваша підтримка для перегрупування, тож тепер від кожного хто читає ці рядки залежить який знак буде в цій історії - кома чи крапка.
Всі подробиці на сторінці проекту
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
27
августа
2016
Киев
клуб «MonteRay LiveStage» 
MonteRay Live Stage и Daily Metal представляют: Daily Metal Fest 2016. Время: 18:00. Вход - 80-150 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
IGNEA
FacebookВКонтактеTwitterYouTube

IGNEA

Гурт Parallax який пізніше отримав назву IGNEA був створений в Києві в 2011 році. Це була перша українська група, яка воліла грати метал в східній стилистиці. Однак гурт не обмежив себе вузьким напрямком, в їх музиці можна почути елементи симфометалу, прогресиву і інших сучасних піджанрів металу.

У 2013 році на студії Morton, доволі відомої і українському метал-середовищі, щоб записати свій перший EP, який отримав назву Sputnik.

У 2013 році група підготувала наступний сингл під назвою Petrichor, показуючи bouzoukitara грати і соло гітари від Йоссі Сассо, в цей момент гітарист східного металу групи батьків, Orphaned Land.

У 2015 році група нарешті свою назву на IGNEA  і випустила нову роботу під назвою Alga, названий на честь військового призову кримськотатарського народу та записана в супроводі з повним симфонічним оркестром. Ця пісня - підтримка кримчан, які захищають свою землю.

Протягом року, відео зібрало понад мільйон переглядів на YouTube.

16 лютого 2017 IGNEA випустила свій перший повноцінний альбом "The Sign of Faith".

датировано: 03.03.2017


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua