Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
6
декабря
2016
Rbtd
клуб «Caribbean Club» 
Время: 20:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
ILLARIA
MySpaceYouTubeДобавитьДобавить

ILLARIA

ILLАRІА –  (название пишется в верхнем регистре) самобутній музичний проект, що  випромінює драйвом первинно  чистого еросу у спектрі  новітньої поп-культури.

Архітектором  ідеї є дівчина, що має яскраво-руде волосся, грецьке коріння та навички спілкування  мовою квітів. Джерелом натхнення  визнає палаюче сонце, умовою існування – вогняну стихію. В пошуках животворчого світила дивачка блукає небезпечно крутими сходами, адже відчуває тяжіння виключно до його енергій. Здатність бачити справжнє обличчя надземного тіла навчило її переховувати його імена в своєму – Ілларіа.

Етно-проект ILLАRІА почав існування 2006 року із записом треку «Вільна». Рік по тому, 13 грудня відбулася презентація дебютного промо-диску «Рано». Артова суміш різнохарактерних за стилістикою та саундом творів стала спробою віддзеркалити автентичні глибини сучасної екзистенції. Сповідальна відвертість вокальної пластики, що перетинає межі містичного поєдналась в естетиці специфічного етно-попу. Всупереч мейнстрімовим канонам, пісні одразу потрапили до ротації на багатьох FM-станціях.

Наприкінці 2008-го, однойменний авторський проект Ілларії, що досі існував лише у сольному форматі, нарешті почав перетворюватися на живу команду. Наразі ILLАRІА об’єднує п`ятьох молодих та досвідчених музикантів. Колектив успішно концертує та накопичує матеріал до нової платівки.

датировано: 03.06.2012


Читать в архиве по теме 3:
26.10.2012
Новости
Ілларія пише пісні для власного виконання, робить аранжування українських народних пісень, створює музику для кіно і театру, озвучує рекламні ролики. На Всеукраїнської премії «Жінка III тисячоліття» Ілларія отримала нагороду в розділі «Перспектива»
20.05.2012
Фото
В прошлую субботу завершился второй сезон Джекпот-феста — с эмоциями, овациями и неожиданным результатом. Логично, что до финала дошли именно те две группы, которые сумели продемонстрировать не только музыкальное мастерство, но и умение привелекать публику
02.04.2012
Фото
В прошлый вторник в фестиваль-ресторации Диван состолся последний концерт 1/4 финала 2-го сезона фестиваля Джекпот-Фест. О группах, призовом фонде и следующих концертах читайте и смотрите далее

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua