Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
ImiR
MySpaceДобавитьДобавитьДобавить

ImiR

 Гурт «ImiR» - був створений в 2002 році в м. Костополі Рівненської області. Засновниками гурту є Максим Рудюк та Сергій Пінчук.

Пізніше до гурту приєднується на бас гітару Олександр Мартинюк та гітарист Олександр Левчик, племінник того Левчика,якого знає вся музична богема Рівненщини і не тільки. Хлопці грають «квартирники» і для них їхня музика являється не більш як просто зробити щось приємне для себе. Проходить час, з’являються проблеми перехідного характеру зіткнення юності з дорослим життям, але  музика, текти пісень продовжуються писатися кожним із засновників гурту окремо в різних містах світу куди легким дотиком руки доля закинула їх.  І тільки в 2006 році, після настання щасливої миті, а саме зустрічі засновників гурту з чудовими музикантами і просто прекрасними людьми - Сергієм Попиком та Олександром Іашинютою (Сашко Невже) хлопці вирішують розпочати запис першого студійного альбому гурту на студії звукозапису «Nelly Studio», щоб відчути справжню якість музичного звучання та виконання пісень. Запис, аранжування та мастеринг пісень  проходить на вищевказаній студії на початку 2007 року під керівництвом музичних гуру Рівненщини Сергія Попика та Сашка Невже. Також в записі альбому  приймають участь запрошені сесійні музиканти та бек вокалістка – Таня Романюк.

Запис проходить більш ніж вдало і влітку 2007 року нарешті виходить в світ альбом  гурту «ImiR» під назвою «Свет» в який входить 15 композицій. В 2008 році музичний коллектив приймає участь в конкурсі «Золотий Трек», засновником якого була рівненська радіостанція «Радіо Трек», де входить в десятку кращих музичних виконавців на думку слухачів даної радіостанції і на початку 2009 року приймає участь в церемонії нагородження «Золотий Трек» в м. Рівному та отримує приз глядацьких симпатій.


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua