Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Industribend

Industribend

Музичний гурт Industribend народжений в ділових колах рекламної індустрії, під час підготовки новорічної корпоративної програми 2010 року. Веселі хлопці — керівники однієї рекламної та однієї PR-агенції, згадуючи молодість, організували новий музичний колектив «Індустрія Бенд» (ІБЕ), що згодом трансформувалась в Industriabend.

Доречі, у перекладі з удмуртської, ІБЕ – це вітер, що дме в Центральній Азії, вітер, що несе каміння та пил. І, як вважають хлопці, «так само і пісні гурту Industriabend – це філософський пил та каміння. Музика та слова гурту – це накопичення емоцій, ідей, переживань типових мешканців урбаністичного поселення».

А пісні різні: веселі, танцювальні, серйозні і блюзові. Музика Industribend — мікс року, панку, хіп-хопу, навіть фанку. В піснях можна почути нотки рокабіллі, блюзу, естради та інше. Музиканти роками вбирали у себе життєвий досвід, звуки, пісні, що слухали з дитинства. І все це виливається в піснях.

Сьогодні основа гурту це — Денис Камишев – вокал, спецефекти, Назар Гриник – гітара, бек-вокал, Андрій Морозовський – бас-гітара, Баріш Ючок — ударні. Також часто можна почути в піснях голос Валєри Копинця, а всі композиції аранжовані Дмитром Богушем (aka DeShifer). На початку діяльності до гурту також залучався Михайло Герцберг (бас-гітара).

Протягом 2010-2011 були записані пісні, що сформували перший дебютний альбом «Рок, хіп-хоп і поп та трошки панку».

датировано: 30.05.2013


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua