Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
11
мая
2008
Киев
клуб «Sky Hall» 
Tribute to System of a down Время: 18:00. Вход - 40 грн.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Інкунабула
FacebookВКонтактеYouTubeLiveJournal [блог]

Інкунабула

Гурт «Інкунабула» створений в 2004 році трьома хлопаками, які мали схожі уявлення про обличчя сучасної важкої музики. Хлопці сповідують концепцію тріо, адже вважають його мінімальною самодостатньою музичною одиницею з максимальною питомою вагою кожного учасника колективу.

Пісні народжуються самі собою – як відчувають музиканти з глибин набутого досвіду. Хтось подає ідею, решта підхоплюють і цілком спонтанно, в межах толерантної імпровізації, народжуються пісні – музичні творіння, які згодом відшліфовуються і поліруються на репетиціях в музичній лабораторії ордена «Сучасної Музики».

«Троє – це коли немає місця для балагану і непорозумінь, коли для схвалення ідеї необхідно лиш два голоси, коли несеш на сцені повну відповідальність за себе і «тих двох», бо відчуваєш за своєю спиною ще двох таких же самотніх людей, які разом втрьох спроможні робити великі речі. «Інкунабула» зробить все, щоб слухачі відчули цю енергетику.»

Юрко Козій - вокал, бас-гітара, сопілка, тексти, музика
Лідер гурту. Постійно підбадьорює інших учасників і намагається віддавати їм бодай частку свого оптимізму. Свого часу закінчив музичну та хорову школу «Дударик» по класу сопілки (яку не забуває використовувати в творчості «Інкунабули»). Раніше брав участь в таких проектах, як «Без цукру» та «Далі…».

Максим Хоменко – гітара, вокал (бек-ґролінґ), музика
Разом з Юрком певний час був учасником команди «Без цукру», пізніше вони разом стояли біля витоків гурту «Далі…». Потім встиг помузикувати в «Драйвері» та «Хеллен», аж поки не запропонував Юркові створити те, що сьогодні називається «Інкунабула».

Роман Єрмаков – ударні
Барабанщик з освітою. Разом з Максимом грає в різних складах вже понад 7 років. Своєю інтелігентно-джазовою манерою гри облагороджує звучання жорстких гітар. Попередні проекти: «Драйвер» і «Хеллен».

датировано: 22.05.2013


Читать в архиве по теме 2:
23.05.2013
Новости
В 2008 львів'яни Інкунабула офіційно заявили про свій розпад. Щоправда, в релізі вони не виключали свого повернення. І от ми можемо послухати Інкунабулу зразка 2013
07.11.2008
Новости
У офіційній спільноті гурту з'явилась прикра новина - учасники колективу вирішили розійтися по різним творчим шляхам

Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua