Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
13
июня
2014
Киев
клуб «Route 66» 
Время: 21:00.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
 Добавить группу - обновить информацию
Інший день
FacebookВКонтактеYouTubeSoundcloud

Інший день

Гурт «Іншиj День» створений в жовтні 2006 року в Києві.

Окантована прямокутником руна Торн то є ворота, крізь які мусить рано чи пізно пройти кожна людина. В англійській мові є слово thorn, що має давнє кельтське походження і означає «шип». Таємний зміст цієї руни у кельтів — подолання перешкод, перехід з певного минулого у непевне майбутнє. Крізь ті самі ворота. Чи принесе цей перехід нове життя полегшення та кращі часи, залежить від самої людини. Сильні духом зможуть відкинути минуле, що відболіло заради майбутнього, що кличе.

У слов'янській мітології руна Торн або Турісаз асоціюється із Даждьбогом. Вона символізує Абсолютне Благо, а трикутник-шип перетворюється на «ріг достатку». У слов'ян випадіння руни Даждьбога означала вдале завершення будь-якої справи, нові знайомства та зв'язки, отримання нових благ.

Розрив у вертикальній лінії додає знакові схожости з літерою «І», тоді як шип уособлює літеру «Д». Це і наш символ також. Символ «Іншого дня». Того, що чекає тебе за воротами.

Володимир Омельченко - бас-гитара, вокал;
Народився із гітарою під безсмертне «бітлове» «Let it be». Зараз налягає на бас, адже вважає, що так може краще осягнути загальне звучання кожної пісні. Він слухає усе, а говорить тільки тоді, коли треба. У житті не співає, а на сцені зазвичай просто розповідає залові одну довгу відверту історію. Його очі випромінюють відчайдушний сі-мінор навіть тоді, коли він сміється. Може, тому усі його пісні - потужні, драйвові, ритмічні, шалено швидкі та технічні - завжди сумні.

Микола Терельов - клавіші;
Сама несерйозність. Ходячий каламбур. Робить халепу з нічого, а соло - з трьох нот. Пише вірші трьома мовами, під які потім неможливо придумати мелодії. Тимчасово виконує роль менеджера групи, крім цього є менеджером футбольної команди та розповсюджувачем безкоштовних консультацій з будь-якого питання.Ненавидить репетиції, адже на них практично не ходять поціновувачі його талану.

датировано: 07.09.2016


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua