Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Insider

Insider

Insider – (свій ).Фактично був заснований в 2006 році 6.06. в славнозвісному «мегаполісі» Ромєн.

Зустрілися колись два чела та почали думати та мріяти про музику та таке подібне, але нічого гарного на думку не спадало. Грали так сказати на тому що мали – Урал, але навіть слово «грали» не дуже підходить, скоріше – гралися. Та вся ця байда якось так же різко закінчилаcя як і розпочиналася.

Але на цьому не все закінчилося, адже мрія не була здійснена та не всі крапки були розкидоні на літерами «I»ns «I»der. Отже ,чувак, на імя Олег далі (Свій) вирішив доварити цю кашу. І тут звідки не візмись зявляеться Маєстро, - славнозвістний музика, трясця його матері, який грае на гитарі, гармошці, піаніні та на нервах! Перші репетиції або ПОСЕДЕЛКИ проходили в квартирі в складі двох гитарастів, пізніше до них приєднуеться Павук ( Жук Микола) – відомий на все місто як Дон Жуван або Жигола або Альфонс який перекатав на своему мопеді доволі таку велику кількість дівок, - да він їх полюбляв…що в майбутньому і стало причиною міжгрупового конфлікту. Так от продовжуються репетиції повільним шагом, нічого нового та навіть першого не було вигадано, так деякі пісюльки.

Згодом зявляеться власна студія ім.Жука М.В. а точніше десь в перших числах липня 2006р. Тоді ж і придбається драм машина яку ми конфіскували в сліпого дядька за 50,(чого – казати не буду), але з якої сторони до неї підходити знали тільки дивлячись на малюнки інших,. ну то нічого, час навчить.

Раз у тиждень все наше «тріо» збиралось до купи («лайна»), сідало в автівку та вирушало за 8 км за місто на «студію» та весь вікенд проводило там «трезвий образ» життя.

В липні 2006р. Свій купуе собі гитару, так сказати – хлопець мав дійсно серйозні наміри грати далі, що й було зроблено. ТАРАБАНЩИКА – немае, - сумно але факт! Так продовжуеться до нового року 2007.

В кінці 2006р., якщо мені не зраджує память Свій купує аппарат – новий, та для репетиції досить гарний, як на мій погляд. Але це не робить настрій команди бадьорішим, зявляються пробіли в мистецтві.

Та якось Свій дізнаеться через свого вірного товариша від сестри його «пасажирки» що «руйнуеться» один із рок – гуртів, і трабащик вільний! Нарешті, - подумав Свій і пішов до нього, а «нього» звали Сергій (R.R.) і грав він в багатьох гуртах м.Ромни, і запропонував йому Свій обєднатися та боротися з попсогонами та реперами разом, - нащо (R.R.) відповів – «давай».

І розпочалося з січня 2007 року перші так мувити повноцінні репетиції гурту INSIDER. Но не обішлося без коників! А саме: Павук не зявляється на першу репу, - пробачили.

До цього моменту була складена пісня «Де ти» та заготовлена музика, - перша пісня гурту. Творча праця почала набирати обертів до першого концерту були складені такі пісні як: Де ти, Припев – (зараз ця пісня була трохи дороблена та отримала повноцінний приспів і мае назву «Я не хочу»); Країна 666; Мама; Бога нема; Хто випустив собаку!?; Все що є; та Гадюка. З таким репертуаром і був проведений 16.02.2007 концерт (перший) у ДК с.Бобрик ,Роменського рай., де до речі кажучі і знаходилася наша репетеційна база. Концерт проводився спільно з гуртами «Аурум…» та «Панцерфауст» ,- також Ромни.

Склад гурту на той час був таким:
Вокал/ритм-гит. – Терехов Олег
Бек вокал/соло-гит. – Чеберячко Сергій
Бас-гитара – Жук Микола
Ударна сек. – Лихварь Сергій

Як кажуть , що посієшь те й пожнеш, от і вони сіяли що мали а отримували мало.

Наступний виступ був проведений в ПТУ14 . – 12.03.2007р.

Зявляються нові пісні: Спокуса; Залежність; Не патріоти.

20.4.2007 – перший сольний концерт під назвою «Спокуса» в с.Бобрик (з повним своїм репертуаром)

21.4.2007 – другий сольний концерт «у місцях не стіл віддалених», а саме , с.Мокиївка.

09.5.2007 – Маєстро дає власний сольний (акустичний) виступ на День Перемоги (Публіка була порвана в лахміття!!!)

Значний час триває перерва в творчому процесі, що зумовлена деякими «міжрегіональними конфліктами» помі ж Своїм і Павуком. Але,:

19.05.2007 - розпочинаеться домашній запис існуючого матеріалу.

15.06.2007 – проводиться виступ в ДК с.Хмелів Роменського району. (Отримана перша грамота INSIDER.)

І після цього наступила «велика ведмедиця» на вуха одному з «музикантів», він перестав зявлятися, дзвонити, відмовлявся від запрошень на репу. Чекати гурт не став і знаходять молодого та трохи – завжди серйозного хлопця на імя Олег, а на поганяло КУМ. В минулому, як він казав ,- « три года ВДВ, та безліч нагород», але пізніше виявилось що ввесь службовий час він протарабанив на тарабанах. Отже Insider знаходе барабанщика, а на місце Павука стає R.R.

За цей короткий час, що вони разом зявляється пісня «Какие вы все гниды» до речі на російській мові, автор Лихварь С. Час змін настав, це був повний каламбур… ніхто не знав що буде далі! А далі був даний концерт.

21.07.2007 – Концерт «Король и Шут» в виконанні ІNSIDER.

Під час цього концерту бас-гитаристи та барабанщики змінювались двічі, а саме: Павук – бас, потім R.R.; барабанщики: перший R.R потім КУМ. Короче кажучи R.R нацьому весіллі був басодранщиком. Не довго тривало так! КУМ – втік до столиці. InsIder знову зупинив свій час. Павук (Жук Микола) назавжди покидає InsIder, головна причина – невідома!

Кіря (Кіріченко Саня) – військовий тарабанщик та лівша-басист, тримається з InsIder всьог дві репетиції, потім зникає.

16.9.2007р. з неба прямо нам на голову падає бас-гитарист Черниш Саня кодове імя – КОТ, в минулому лідер гурту «Біла ворона». InsIder розпочинає творчу працю знову. InsIder вірішуе забути старі пісні та створювати нові, такі як: Потвора; Ночь сатаны (рус.); Открой глаза (рус.); Телефонний дзвінок; Там де була; та створює нову версію пісні Де ти. InsIder потроху намагається змінити свій стиль з Alternative на HardCore, але брак інструментального озброення не дає можливості визволити всі емоції команди на поверхню. InsIder – залишаеться бути своїм серед брехні та лайна що оточуе нас.

Ненависть в текстах InsIder , біль та смерть, не хоче задавити в кожного з вас любов до рідного, - а відкрити очі на те, про що ми ніколи не хочемо думати. Думати своїми тупими головами: - що ж ми робимо?!

Хай йому грець!!!

Склад гурту на 24.12.2007р.
Вокал – Чеберячко С.
Ритм-гит. – Терехов О.
Бас-гит. – Черниш С.
Ударна секція – Лихварь С.


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua