Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
10
декабря
2016
Киев
клуб «Бинго» 
The Best Ukrainian Metal Act 2016. Время: 17:00.
ОБЗОРЫ:
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Jinjer
FacebookВКонтактеSoundcloudДобавить

Jinjer

Jinjer була заснована в 2009 році п’ятьма хлопцями з провінційного містечка Горлівка, що в 40 км від Донецька. Не було жодних сумнівів з приводу жанру групи. Віддані шанувальники металу зі свого дитинства, Jinjer хотіли виконати тільки метал. Що ще вони могли б грати в депресивному промисловому місті з населенням 240 000 чоловік? До того ж там завжди був величезний андеграун рух і велика різноманітність альтернативних груп, так що було з кого брати приклад.

Спочатку в ім’я Jinjer не вкладали особливого сенсу. Це було просто слово, яке легко сказати і запам'ятати, до того, це виглядало круто в письмовій формі. Проте, через деякий час люди почали пов'язувати «Jinjer» зі звуком спотвореної гітари і ідея була підтримана групою також.

В кінці 2009 року Jinjer потрапили в студію, записали демо-EP та виклали його в Інтернет. В цей час, оригінальний вокаліст - Макс Фатуллаєв вирушає в Штати в пошуках кращого життя і американської мрії. Інший 4 просто розсіюються. Але Дмитро Оксень знаходить заміну для Макса. Це була красива дівчина з дредами і величезним талантом вокаліста. Тетяна вирішила зайняти місце вокаліста, принаймні, поки Макс не повернеться в Україну. Зрештою Макс Фатуллаєв все ще перебуває в Америці, і вже неможливо уявити Jinjer без Тетяни Шмалюк на вокалі.

У 2010 році група вирушила в студію знову. Вони записали і випустили самостійно два сингли, які і принесли першу популярність, принаймні на місцевому рівні. Jinjer почав давати концерти спочатку в Горлівці, а потім в містах навколо і, нарешті, в обласному центрі Донецька. Але група не мала стабільного складу. Музиканти приходили і йшли. У деяких були різні музичні смаки, дехто не мав достатнього рівня, з деякими неможливо було просто працювати. Таким чином, Jinjer залишалась тільки хорошою місцевою групою, яка не їздить в тури та не приймає участь у фестивалях. В цей час до групи приєднався Роман Ібрамхалілов, наймолодший в Jinjer, він виявився блискучий гітарист і композитор.

У серпні 2011 року група зробила три відео в реальному часі. Ці три пісні допомогли групі прорватися на національному рівні, а також дали їм більше впевненості у власних силах.

2012 став справжнім «переломним» для Jinjer. По-перше, в кінці лютого група випустила своє дебютне офіційний відео. Спочатку це планувалося як промо-відео, зняте безкоштовно друзями але воно стало справжнім хітом. За рік відео отримало майже 200 000 переглядів на Youtube без будь-якої реклами. З’явились перші шанувальники за кордоном. Цікаво, що Jinjer ніколи не створили свою сторінку у Facebook. Вона була створена фанатами з Америки, які хотіли допомогти поширити музику Jinjer та пізніше передали її під управлінням групи. Jinjer зіграли 26 концертів по всій Україні, а влітку 2012 року виступили на найбільшому українському рок-фестивалі «Best City UA» з Evanescence і Rasmus в якості хедлайнерів. Не маючи офіційних релізів Jinjer стали справжнім відкриттям фестивалю. У листопаді група випустила свій другий офіційний відео – «Scissors». Воно було зняте під час виступу Jinjer в «Bingo Club», в Київі - ймовірно, кращому місці для альтернативних концертів в Україні. Фанами кліп був прийнятий дуже тепло.

В 2014 група випускає альбом «Cloud Factory», а в 2016 «King of Everything».

датировано: 22.06.2016


Читать в архиве по теме 6:
18.03.2017
Видео
Pisces («знак зодиака Рыбы» перевод с английского) – 5-й официальный видеоклип украинской группы JINJER в поддержку альбома King of Everything, который вышел 29-го июня 2016 года на одном из крупнейших в мире метал-лейбле Napalm Records (Австрия), режиссер Олег Rooz
03.08.2016
Новости
Jinjer – локомотив української метал-сцени, який як льодоруб пробиває собі дорогу на світову сцену. Ми розпитували різні думки і всі вони сходяться до однієї: «Вони роблять те, що їм подобається і роблять це відмінно». Тож вихід нового альбому горлівських «рубак» - це подія яку важко оминути увагою
20.07.2016
Видео
Похоже, JinJer решили покорить космос, во всяком случае вакуум, судя по видео, их уже не смущает. Серьезно: новое видео в преддверии выхода нового альбома от экстремальной группы, которая полным ходом колесит Европой.
15.04.2016
Видео
Горлівські важковаговики Jinjer української метал-сцени відправляються у великий евротур, а перед тим, діляться кліпом на пісню з майбутнього альбому
08.10.2015
Видео
Одна из самых известных за рубежом украинских команд, группа JINJER представили новую видеоработу. Сингл «Sit Stay Roll Over» открывает новую страницу творческого пути команды и является первым синглом с мини-альбома который выйдет в свет уже в конце осени
05.05.2015
Видео
Лидеры украинской тяжелой сцены группа Jinjer, обладатели премии the Best Ukrainian Metal Act 2013 и постоянные участники крупнейших украинских и зарубежных музыкальных фестивалей, выпустили новый клип

вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua