Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
26
ноября
2011
Киев
клуб «Избушка» 
Время: 19:00. Вход - 30 грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Jumper Heads
ВКонтактеДобавитьДобавитьДобавить

Jumper Heads

Група була створена 28 грудня 2009г. Причиной виникнення групи послужило величезне бажання грати і творити якісну альтернативну музику і не менш величезне невдоволення тими колективами, які існували і виступали в клубах Києва та України в цілому. Хотілося щось змінити, створити колектив, який відрізнявся б від інших і був по-справжньому популярний і цікавий.

21.03.2010р. Jumper Heads з'являються перед публікою на молодіжному рок-фестивалі «Перехрестя», де займають друге місце серед чотирнадцяти колективів.

Дебютний виступ дав зрозуміти, що Jumper Heads - це перспективна команда. Водночас з цим постав ряд завдань, а саме: остаточне визначення стилю групи, створення іміджу, та вдосконалення техніки виконання під час виступів.

20.08.2010 група зайняти перше місце на конкурсі «Mega Drive Rock Fest» і стала фіналістом українського фіналу "GBOB 2010". За весну 2011 було записано дебютний альбом під назвою "Правда де..?", який випущено в широкий загал 1.07.2011. За час запису альбому до нас приєднався другий гітарист - Smile Seven, з яким ми відразу потоваришували і знайшли спільні інтереси.

В 2014 гурт повідомив про саморозпуск.

Склад:
Дiма Щербаков – вокал;
Iван [ib] Буянський – вокал/гітара;
Smile Seven – гітара;
Костя Koka Дударенко – бас;
Вадім Piston Балабанов – барабани.

датировано: 10.03.2017


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua