Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
21
июля
2006
Киев
клуб «44» 
Начало: 21:00. Вход - 20грн.
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Кожному своє

Кожному своє

Львівська група «Кожному своє» (К.С.) була започаткована її вокалістом Остапом Панчишином 2003 року у культурній столиці України - місті Львові. На той час Остап навчався на кафедрі скрипки у Львівському Державному Музичному Училищі ім. С. Людкевича (ЛДМУ ім. С. Людкевича), де і зустрів своїх музичних однодумців. Орест Жук (гітара), Євген Кірлейса (бас-гітара), Роман Задорожний (клавіші), Роман Беднарський (барабани, перкусія) та Остап створили потужну команду.  Два Романи і досі є основними учасниками групи, а на зміну Оресту та Євгену прийшли Володимир Оленський, в народі «Елвіс» (гітара) та Орест Панчишин (бас-гітара), які свого часу також закінчили ЛДМУ ім. С.  Людкевича.

Крім п’ятірки музикантів, незмінною командою групи є: Лесь Панчишин – брат Остапа (фотограф, оператор та режисер кліпів), Віталій Кухарський (звукорежисер), Володимир Ходус (світло-режисер). Міцна дружба всіх учасників є великим плюсом у подальшому розвитку «Кожному своє».

Як тільки було сформовано теперішній склад групи, її творчість набула більш якісного та прогресивного характеру. Однією з причин творчого прориву є те, що всі учасники є Бакалаврами та Магістрами музики. Таку професійну освіту хлопці отримали у Львівській Національній Академії Музики ім. М. Лисенка.

Важливою особливістю творчості групи є те, що їхній репертуар складається з власних пісень, слова, музику та аранжування до яких пише лідер групи Остап Панчишин.

Команда успішно бере участь у фестивалях, таких як: «Тарас Бульба», «Червона Рута», де хлопці стали переможцями; на фестивалі «Перлини Сезону» група стала фіналістами. Одне із найбільш вагомих досягнень «К.С.» - це виграш гранту від компанії Djuice, яка надає підтримку в організації концерту групи із симфонічним оркестром.

До слова, «К.С.» уже мають досвід спільного концерту із симфонічним оркестром. У травні 2009 року група відіграла незабутній для глядачів концерт із симфонічним оркестром у Львівській Філармонії. Виступ викликав дуже позитивні відгуки зі сторони ЗМІ.

Концертна діяльність групи є дуже насиченою. Окрім згаданого вище концерту із симфонічним оркестром, заслуговує на особливу увагу участь команди у таких проектах: тур Djuice по містах України; спільні концерти з відомими українськими групами: Брати Гадюкіни, Лама, ТІК, Гайдамаки, ВВ, Скрябін, Мандри, Серго Чантурія; тур «Музика Нової Хвилі».

На даний момент команда, у співпраці із звукозаписуючими компаніями «LPrecords» (Україна) та «Abbey Road» (Лондон, Великобританія) працює над записом першого альбому. Окрім того група готується до потужного за своїми музичними ресурсами концерту «Рок-Симфонія» спільно із симфонічним оркестром та за підтримки компанії Djuice.

Склад гурту:
- Остап Панчишин (вокал, музика, слова, аранжування)
- Роман Задорожний (клавішні інструменти)
- Володимир Оленський (гітара)
- Орест Панчишин (бас - гітара)
- Роман Беднарський (барабани, перкусія)
- Віталій Кухарський (звукорежисер)


Купил билет - помог сайту:
Электронный билет
вверх
 
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2017 www.rock.kiev.ua