Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
нет
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Klinit

Klinit

Часом заснування гурту «kLiniT» можна вважати січень 2005 року. В той час, коли кістяк гурту «Pit-Stop» (ударника бас-гітарист і вокаліст) внаслідок свого розпаду, припинив свою творчу діяльність. Через певний час їм на думку спала ідея створити колектив, в якому вдало поєднувалися б чоловічий та жіночий вокали. Місце першої гітари було надане Пузь Сашкові з яким музиканти працювали на одній репетиційній базі. Тривалий час музиканти «kLiniT» не могли визначитися щодо другої гітари. Але незабаром до складу новоствореного колективу було запрошено Рамона Плющева. Це був дуже ризикований крок, оскільки останній працював виключно в стилях блюз та хард-рок. З роллю фронтвумен впоралася NuTa Анохіна.

Одразу взявши напрямок на альтернативність свого стилю, музиканти взяли за основу реп-кор та ню-метал додавши класичні блюз, джаз, фанк та хард-рок, і створили дещо незвичний стиль виконання.

Через декілька місяців репетицій «kLiniT» ділили сцену з дніпродзержинським гуртом «Fakultet», «Інула», «Minerva».

2007 року гурт «kLiniT» презентував сольну программу в рідному арт-клубі «Торба». Влітку того ж року гурт взяв участь в фестивалі «Dragonfest» в місті Запоріжжя, і в мото-рок-фестивалі в містечку Світлогірське, що на Полтавщині, де музиканти грали на одній сцені з гуртом «DeShifer» (м. Київ). А восени відіграли концерт в клубі «Торба» з гуртами «TracktorBowling» (м. Москва) і «Traffic» (м. Харків).

В грудні гурт «kLiniT» було запрошено хедлайнерами концерту-перформенсу «Темні експерименти» в «Рок-Кафе» (м. Дніпропетровськ), суппортами якого були «Deformad» (м. Харків) і «Віч на Віч» (м. Дніпропетровськ).

        Cостав:
Микола Сайгак * Ka4an* (бас-гітарист, лідер колективу);
Анна Анохіна* NuTa* (вокал);
Андрій Касінюк* Maluy* (вокал);
Олександр Пузь* Sunday* (гітара);
Рамон Плющев* Ramon* (гітара);
Роман Трапезніков* R.O.M.A.* (барабани).


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua