Друзі, ця версія сайту не оновлюється і припинить свою роботу напочатку наступного року. Всі запити будуть перенаправлятись на домен rock.ua.
Як завжди, всі зауваження і пропозиції вітаються, пишіть: info@rock.kiev.ua або в ФБ
Twitter Facebook RSS
W
W
W
.
R
O
C
K
.
K
I
E
V
.
U
A
АФИША
РОК.энциклопедия
ФОТО.банк
ОБЪЯВЛЕНИЯ
ФОРУМ
КИЕВСКИЙ РОК КЛУБ
Вся РОК-Украина
Привет, Гость!
Статус: н/д
Возможности: 0%

Начать поиск...
Нашлось...
АФИША:
29
августа
2009
Шатськ
пансіонат «Шацькі озера» 
Міжнародний фестиваль джиперів та байкерів міжнародний фестиваль джиперів та байкерів «БУРАН»
ОБЗОРЫ:
нет
ИНТЕРВЬЮ:
нет
 Добавить группу - обновить информацию
Копірайт

Копірайт

Перші ознаки заснування колективу «Копірайт» припадають на грудень 2005року, тоді Сергій Гнатюк (вокал) з ексгітаристом гурту Юрієм Панасюком проводили репетиції на квартирі, де і була створена їх перша композиція під назвою «Track #1» . У березні 2006 року в  день народження Т.Г. Шевченка гурт під назвою «Самотня Оаза» дав свій дебютний концерт. Тієї ж весни уже в повному складі команда бере участь у відбірковому конкурсі фестивалю «Червона рута», і хоч, за браком досвіду, до фіналу пройти не вдається, команду починають запрошувати на сцени міста .

Основним пріоритетом для «Самотньої оази» завжди була творчість, команда постійно поповнювала свій репертуар ліричними композиціями і активно формувала особливий стиль, який дедалі сильніше став вирізняти музикантів споміж інших. Із самого початку колектив розумів  свої композиції як так звану місіонерську діяльність, метою якої є зовсім не складний процес донести до людей ті переживання, які хвилюють молодих музикантів і тим самим знайти однодумців.

Гурт поступово здобував досвід на виступах, які найчастіше проходили на сценах рідного міста. Так команда бере участь фестивалі «Я і гітара» м.Рівне 2006,2007,2008 р., де в 2007 та 2008 роках стає переможцем..Виступає на фестивалі «Фор пост», бере участь у всеукраїнському турі «Музика нової хвилі», яскраво показує себе на фестивалі «Тарас Бульба», здобуває перемогу на малій сцені  «Up Fest 2008», чим завойовує право відкривати велику  наступного дня. На цих міроприємствах колектив виступає уже з новою назвою «Копірайт».

Навесні 2008р. гурт записує свій перший сінгл «Очі закрий», який успішно сприйнявся луцькими радіостанціями і часто лунає в ефірі. Цього ж року «Копірайт» стає переможцем першого відбіркового туру фестивалю «Червона рута2009», та проходить у фінал у другому, входить до 30 найкращих команд з України та здобуває можливість представляти свій регіон у фіналі в  м.Чернівці 

Копірайт це:
Сергій Гнатюк - вокал, тексти, жертва форс мінорних обставин, творчі ідеї;
Славко Короткий - бас, бек вокал, генератор любові та ліричних мелодій;
Дмитро Лазарєв - гітара, космічна філософія та безліч творчих ідей;
Олександр Дроздов - барабани, кордони та суверенітет команди.

далі буде...


вверх
подключайтесь: Twitter · Facebook
copyleft 2003-2018 www.rock.kiev.ua